Голова Нацради Герасим'юк планує карати українців за слова

ПОЛІТИКА
02.08.2023, 17:23
Голова Нацради Герасим'юк планує карати українців за слова

Свобода слова – фундаментальне право людини, і без неї неможливо захистити решту прав, включно із правом на життя.

Однак Зе-влада в особі голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольги Герасим'юк має намір впровадити державну цензуру як на Росії.

Чиновниця про це відверто заявила в інтерв'ю вітчизняному засобу масової дезінформації "Інтерфакс-Україна", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Нацрада вже напрацьовує словник "небажаної" лексики (тобто, фактично, новомови – прим. ред.) та критерії до інформації, які нібито невдовзі будуть неприпустимі для поширення у медіа.

«Йдеться не лише про почуття вірян, а й про так звані чутливі спільноти - етнічні, національні, ЛГБТІК, спільноти людей з інвалідністю, ветеранські та інші. Ми маємо формувати медіапростір, вільний від дискримінації, фіксацій образливих та некоректних стереотипів і мови ворожнечі стосовно будь-яких громадян країни за багатьма ознаками», – повідомила Ольга Герасим'юк.

Із вище наведеного очевидно, що Зе-влада не контролює інформаційний простір України, а тому вдається до крайнощів: насаджує українцям тоталітарну практику під виглядом ура-патріотизму, утопічної рівності та боротьби за права й свободи за лекалами путінізму.

Певно мав рацію німецький філософ Людвиґ Вітґенштайн, що «проблеми вирішуються не шляхом надання нової інформації, а шляхом впорядкування того, що нам давно відомо».

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що державне видання "Урядовий кур'єр" давно вже цензурують в інтересах голови партії "Слуга неукраїнського народу".

Читайте також:
Політика
Поціновувач російських газонафтодоларів із Братислави Роберт Фіцо вирішив запровадити у своїй країні путінізм. Це буде light version.
13 травня, 20:38
Політика
Заокеанська філія державного утворення Ізраїль наслідує найгірші практики лівих диктатур. Свобода слова і права громадянина під загрозою.
10 травня, 08:20
Політика
Свобода слова і права людини виявились коштовною ширмою сіоністів. Їхнім опонентам затикають рота кулями, гумовими кийками, цензурою.
05 травня, 07:01
Світ
Науковцям за краще висловитися, доки стало занадто пізно. Цензура у всьому світі тільки посилюватиметься, процес не спинити.
05 квітня, 06:01
Світ
У безсиллі здолати правду про геноцид палестинців Ґази, ізраїльські сіоністи вдалися до типового кроку. Запроваджують тотальну цензуру.
02 квітня, 20:21
Позиція
Володимир Зеленський — «отаман без золотого запасу». Проте із шаленим потягом до рейтингів і оплесків лохторату...
24 січня, 19:55