«Надсучасна зброя» у руках чмонь: який райх – таке й анненербе

Опінії
06.10.2022, 18:34
«Надсучасна зброя» у руках чмонь: який райх – таке й анненербе
Фото: Facebook

Владімір Путін так сміливо користується методичкою Адольфа Гітлера, що складається враження, він не в курсі, чим все закінчилося.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Росіяни демонструють абсолютну втрату бойового духу і залишків здорового глузду. Їхні "воєнкори" та лідери того, що вони видають за думки, від безнадії генерують ахуїтельні ідеї, одну краще за іншу.

Спочатку вони бігали з ідеєю ядерних ударів. Потім до частини з них дійшло, що у нас тут не Друга світова, і мільйонні армії не рухаються маршами по дорогах, тож влучити ТЯЗ у щось серйозне не вийде, а отримати пизди, як за серйозне вийде на раз-два.

Тому вони переключилися на ідею загадити космічним сміттям орбіту Землі. Все для того, щоб американські спутники не могли літати, ага...

Днями пропагандисти взагалі йобнулись остаточно і побачивши якійсь стовпи світла над Бєлгородом. Вони почали розповідати аудиторії про використання російською армією надсекретної зброї "Пєрєсвєт".

На що їм резонно підказали, що зброя настільки надсекретна, що результатів її роботи ЗСУ не побачили, а побачили тільки бєлгородські комунальники, бо половина населення Бєлгороду всралася від страху. Чекаємо нових ахуітельних історій найближчими днями.

Бо чим більше ВС РФ отримують пизди, тим більше їхні пропагандисти розповідають про якісь секретні вундерваффе, які от прямо зараз змінять хід війни. Але їх немає.

З вундерваффе там лише клоун Конашенков, який щодня перемагає сотні тисяч натівських найманців, не виходячи з Генштабу. Неймовірна схожість на поведінку німців у 1945-му, вражаюча.

P.S. «Потому что получили пизды, вот и всё». ©
«Надсучасна зброя» у руках чмонь: який райх – таке й анненербе_1
Читайте також:
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01