Хоч який великий ворог, українці переможуть

Опінії
24 вересня, 19:05
Хоч який великий ворог, українці переможуть
Фото: Telegram

Україні буде важко, але навіть повна мобілізація не допоможе Кремлю. Просто всім нам слід ще більше допомагати своїм захисникам.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Окей, давайте серйозно: мобілізація на росії тактично робить нам проблеми, це ж банальна математика. Там, де сиділо в окопах 100 росіян, тепер буде сидіти, наприклад, 150.

Звичайно, їхня мотивація буде низькою, але тупо статистично вони будуть випускати більше куль у твій бік. Однак стратегічно це на краще, банально через те, що:

  1. Мобілізація на росії – це місяць-два, як раз до ленд-лізу впораються. А ленд-ліз – це про війну технологій, а технологіям, розумієте, трошки байдуже, 100 там росіян на ППД чи 150, на радіус ураження це не впливає. Така сама мобілізація трохи раніше спричинила б нам набагато більше проблем.
  2. Мобілізація в агресивній війні демотивує суспільство. Зростає відчуження між владою та народом, загострюються внутрішні протиріччя. Яскравий приклад – відносно спокійне і малокровне падіння 300-річного правління династії Романових на росії у лютому-березні 1917 року, під час Першої світової війни з її мобілізаціями, втратами та каліками.
  3. Зараз у нас переважно війна артилерії, а не піхоти. Власне, піхота зазнає найбільших втрат саме від арти, а не від піхоти ворога. А призвати нові пушки та РСЗВ росія не може. Щобільше, нормально вдягнути та озброїти призовників вона не здатна теж – ми це бачили на примусово мобілізованих луганцях та донеччанах. "Мосінка", совєцька каска, жахливі берці, джгут замість турнікета, ладанка замість аптечки. Не сумнівайтеся, розповіді про те, з чим посилають воювати проти "всей НАТЫ сразу", будуть надихати все російське суспільство і збагачувати окремих представників військкоматів.
  4. Все, що робить росія, вона робить хуйово, від холодильників і до війни. Якісно Росія робить тільки й виключно хуйню. Тож можете повірити, що мобілізація буде проведена так, що вони про неї неодноразово пожалкують.
  5. І останнє: росія та особисто Путін розписалися перед росіянами у нездатності перемогти Україну. Це слабкість. Це удар по авторитету. Це величезна щілина у фундаменті російської державності.
Тож, вірте у ЗСУ. Підтримуйте ЗСУ. Ставайте до лав ЗСУ. І будьте частиною нашої перемоги!
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
вчора, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00
Світ
Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.
16 листопада, 09:51