«Нафтогаз» продовжить наживатися на збіднілих українцях

ЕКОНОМІКА
27.10.2020, 12:15
Голова НАК "Нафтогаз України" А. Коболєв
Голова НАК "Нафтогаз України" А. Коболєв
Фото: Oilpoint

Мільйонні зарплати та премії для Андрія Коболєва з його підлеглими не завада для підняття цін на блакитне паливо.

"Найкращі тарифи" для своїх клієнтів до кінця 2020 року анонсували на офіційній сторінці НАК "Нафтогаз України" у Facebook.

У провідному вітчизняному підприємстві паливно-енергетичного комплексу вважають, що новий опалювальний сезон спричинив зростання попиту на газ, а отже — спровокував його здорожчання.

При цьому підлеглі Коболєва чомусь посилаються на подібне збільшення ціни у заможних європейських країнах, де доходи населення значно вищі від українських.

«Буквально за місяць ціна газу в Європі зросла на 26%. Тому нам довелося переглянути ціну газу для українських виробників тепла на жовтень. Прогнози вказують, що у листопаді-грудні варто очікувати подальшого подорожчання газу», — заявили у пресслужбі "Нафтогазу".

Знаково і те, що блакитне паливо для опалення жител українців, переважно добуте в Україні, чомусь продають за ціною так званого "реверса".

Ймовірно це тому, що Коболєву з підлеглими хоч якось треба демонструвати перед владою свою "професійність" після нещодавно завданих державному бюджету збитків на мільярди гривень, про що вже повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
Голова Кабінету міністрів продовжує брудні справи свого колишнього боса Ріната Ахметова, створивши власну корупційну схему в енергетиці.
16 січня, 19:56
За останні 10 років ціни на послуги житлово-комунального господарства в Україні підвищилися на 513,2%.
15 січня, 11:27
Олігарх Ігор Коломойський завдає чергового удару по економіці України, подальша співпраця з МВФ під великим питанням.
12 січня, 10:39
Ціна на послуги з розподілу газу, які надаються миргородцям підприємством "Полтавагаз", завищена та невиправдана з точки зору ринку.
30.12.2020, 10:09
До старту ринку землі залишається чотири місяці і поки діє безкоштовна приватизація.
28 лютого, 12:25
За яку команду грає Фонд держмайна?
26 лютого, 19:15