Нафтосервісна компанія «SLB NV» продовжить заробляти на смертях українців

ЕКОНОМІКА
26 березня, 08:18
Нафтосервісна компанія «SLB NV» продовжить заробляти на смертях українців
Фото: Financial Times

Найбільша у світі корпорація із перероблення «чорного золота» оголосила про намір залишитися на російському ринку. Війна виторгу не завада.

Про це йдеться у матеріалі британського видання Financial Times, журналісти якого поспілкувалися із представниками «Schlumberger Limited» (SLB NV). Фактично, французька компанія хоче монополізувати нафтопереробку у РФ на тлі санкційного тиску з боку західних держав.

З'ясувалося, що транснаціональна рада директорів включно з акціонерами SLB NV чинять спротив українському урядові та міжнародних правозахисних груп, наголошуючи на неприпустимості торгівлі із режимом воєнних злочинців. У компанії всі закиди ігнорують, звинувачуючи саме Україну в агресії, конкретно — у нападах на російські нафтопереробні заводи.

«Ми не збираємося йти, лишаючи доволі прибутковий російський ринок двом нашим конкурентам — «Baker Hughes» та «Halliburton». Коли ми ухвалимо рішення, то оприлюднимо його, якщо буде потрібно. Але зараз жодного рішення немає», — повідомили у пресслужбі SLB NV.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що найбільші нафтові компанії світу отримали $281 мільярд прибутків після повномасштабного вторгнення московії в Україну. Йдеться про «BP», «Shell», «Chevron», «ExxonMobil» та «TotalEnergies».

Читайте також:
Політика
На заблокованих рахунках знаходиться 2.860 млрд грн.
18 квітня, 12:30
Політика
Фінансова установа планує розширити клієнтську базу
16 квітня, 10:11
Війна
Компанія PepsiCo запустила виробництво чипсів Lay's під Новосибірськом
03 квітня, 10:37
Війна
Західні компанії виробляли нітроцелюлозу, та попри санкції поставляли її до московії
29 березня, 15:04
Світ
Російська металургійна компанія експортувала 15 тисяч тонн титану на 370 мільйонів доларів, більшість було відправлено до західних країн.
21 березня, 16:20
Політика
В Криму запрацювала мережа зарядних станцій, виготовлених у Харкові на заводі з орбіти «слуги народу» Куницького
07 березня, 09:46