Нафтосервісна компанія «SLB NV» продовжить заробляти на смертях українців

ЕКОНОМІКА
26.03.2024, 08:18
Нафтосервісна компанія «SLB NV» продовжить заробляти на смертях українців
Фото: Financial Times

Найбільша у світі корпорація із перероблення «чорного золота» оголосила про намір залишитися на російському ринку. Війна виторгу не завада.

Про це йдеться у матеріалі британського видання Financial Times, журналісти якого поспілкувалися із представниками «Schlumberger Limited» (SLB NV). Фактично, французька компанія хоче монополізувати нафтопереробку у РФ на тлі санкційного тиску з боку західних держав.

З'ясувалося, що транснаціональна рада директорів включно з акціонерами SLB NV чинять спротив українському урядові та міжнародних правозахисних груп, наголошуючи на неприпустимості торгівлі із режимом воєнних злочинців. У компанії всі закиди ігнорують, звинувачуючи саме Україну в агресії, конкретно — у нападах на російські нафтопереробні заводи.

«Ми не збираємося йти, лишаючи доволі прибутковий російський ринок двом нашим конкурентам — «Baker Hughes» та «Halliburton». Коли ми ухвалимо рішення, то оприлюднимо його, якщо буде потрібно. Але зараз жодного рішення немає», — повідомили у пресслужбі SLB NV.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що найбільші нафтові компанії світу отримали $281 мільярд прибутків після повномасштабного вторгнення московії в Україну. Йдеться про «BP», «Shell», «Chevron», «ExxonMobil» та «TotalEnergies».

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Кремлівський бункерний дід повернув італійській компанії її дочірній підрозділ у РФ. Це сталося завдяки тривалому лобіюванню з боку Риму.
27 березня, 21:42
Світ
Основний постачальник нафти для Індії змінився
21 березня, 09:51
Світ
США інвестують мільярди доларів у військові програми терористичного державного утворення «Ізраїль». Білий дім підживлює цей процес.
17 березня, 11:53
Війна
У Німеччині заявили про можливий продаж «Північних потоків».
14 березня, 09:23
Війна
США продовжують збільшувати свою частку в експорті озброєнь зброї, в той час як російський експорт скорочується.
10 березня, 16:27
Економіка
Великі підприємства Європи схожі на дуже залежних наркоманів. Їм досить складно кинути те, до чого так звикали впродовж десятиліть.
02 березня, 18:49