Російська молодь тупіє і відчужується, – соцопитування

СВІТ
04 лютого, 17:51
Російська молодь тупіє і відчужується, – соцопитування
Фото: Google

За 23 роки "царювання" кремлівського бункерного щура виросло асоціальне й інтелектуально бідне покоління росіян.

На цьому невтішному факті наполягають укладачі масштабного опитування підлітків ресурсної федерації московії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Ініціаторами дослідження стали соціологи Санкт-Петербурзького державного університету за підтримки Міністерства освіти й Уповноваженого з прав дитини країни-агресора.

Зокрема, автори наголосили на необхідності створювати умови для додаткового навчання дітей віком від 14 до 17 років, «оскільки наявні програми та інфраструктура [увага! – прим. ред.] не відповідають потребам держави та курсу влади».

Ось лише кілька пунктів, які доводять неспроможність РФ допомогти своїм юним громадянам будувати власне незалежне світле майбутнє, а не скніти у ГУЛАГу, творячи геноцид в Україні:

  • станом на кінець 2022 року 36% від усіх підлітків живуть у сім'ях без батька;
  • стабільно прогулюють заняття у школі 16% учнів обох статей, а не тільки хлопці;
  • майже третина підлітків РФ мають труднощі з успішністю у навчанні;
  • половина школярів – 56% – не довіряють критиці вчителів на свою адресу;
  • крім обов'язкової шкільної програми, більшість підлітків (78%) додатково займаються навчанням поза школою, але рівень їхньої освіти залишає бажати кращого;
  • головне проведення часу молоді – спілкування у соціальних мережах (65%), що сприяє відчуженню від живого суспільного організму, а саме родини;
  • 29% підлітків понад 7 годин на добу проводять в Інтернеті й 10% із них уже заробляє там;
  • понад 50% не бачить себе у Росії після оголошення Кремлем горезвісної "спеціальної воєнної операції" проти України, воліючи по отриманню атестата і закордонного паспорта виїхати у Казахстан, Сакартвело чи Вірменію, а звідти – до Європи.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у росіян досі панує віра у "доброго царя", який сприймається за сакральну постать, тож у всіх бідах винні "погані бояри".

Читайте також:
Політика
Предки 39% жителів ресурсної федерації московії уникли сталінських репресій і терору, тому не відчувають жодної емпатії до українців.
01 березня, 19:52
Світ
De facto ізоляційний план комуністичного Китаю щодо врегулювання російської війни геноцидного типу проти України – вимога самих китайців.
26 лютого, 21:27
Політика
Лише 24 країни світу станом на 1 січня 2023 року зараховано до повноцінних демократій, що становить 8% від усього населення Землі.
22 лютого, 17:29
Війна
89% громадян України не складуть зброї та не здадуться на поталу російському агресору, якщо РФ спробує застосувати атомну бомбу.
12 лютого, 16:41
Війна
"86% респондентів відповіли, що потрібно все одно продовжувати збройну боротьбу, навіть якщо обстріли продовжаться"
31.12.2022, 17:50
Світ
Громадяни Суомі найбільше з-поміж решти жителів Європейського союзу підтримують суворі антиросійські санкційні обмеження.
30.12.2022, 19:23