Найімовірніше Росія може піти в наступ влітку — Бутусов

ВІЙНА
02 квітня, 17:23
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Повернися живим

“Раптово не може бути”

Відомий журналіст Юрій Бутусов вважає, що найближчим часом РФ не планує повномасштабного вторгнення до України.

Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

На думку Бутусова Росія не готова до масштабних наступальних операцій. Бо  Сухопутні сили РФ не мають великої висоти над ЗСУ, а ворогу потрібна передача військ для створення ударних груп.

Путін готує собі сприятливу ситуацію для нападу

Також, на його думку, робота місії ОБСЄ на Донбасі стане великою проблемою для Путіна адже Росія отримає політичні звинувачення в агресії й, мабуть, піде на новий виток міжнародної ізоляції. “Путін не наважиться нападати, якщо не буде підготовлена сприятлива політична ситуація, бо Росія не має сили зіткнутися з демократичним світом”.

Бутусов вважає, що раптово наступу в найближчі тижні очікувати не варто.

“Розвідка України і НАТО контролює засоби космічного і радіоелектронного контролю всі рухи ворога біля наших кордонів. Напасні дії поза лінією фронту на Донбасі та в Криму можливі тільки з концентрацією значних груп, противник не зміг приховати такі ходи ні в 14, ні в 14-му, особливо зараз. Раптово не може бути”, підкреслив журналіст.

Разом з тим, Бутусов переконаний, що найзручнішим часом для нападу можуть бути маневри "Захід-2021", які очікуються влітку. Мобілізаційні заходи потребують прикриття у вигляді маневрів.

"Українське суспільство готове до війни, тому немає підстав для паніки, будемо чинити опір серйозно, вторгнення консолідує більшість українців. Але  держава та керівництво держави не готові до війни. Ніяких структурних воєнних реформ в нашій армії не відбувається, бойові здібності армії базуються виключно на мотивації та професійності окремих військовослужбовців, окремих підрозділів та частин, де є адекватний штаб командування”, зауважив Бутусов.
  

Автор : Юрій Бутусов
Читайте також:
Про громадських псевдоактивістів
22 лютого, 15:25
Як і будь-який адепт "русскава міра", головний чекіст Московії полюбляє сакральні історичні дати.
вчора, 21:05
Частотний діапазон військових нелегально використовував місцевий інтернет-провайдер.
19 квітня, 16:34
Основний спосіб для  передислокації військової техніки та підрозділів ЗСУ – залізниця.
19 квітня, 15:40
Проросійські бойовики гатили з мінометів, гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї.
18 квітня, 08:32