Найвеличніший лідор світу в істериці показав своє невігластво бразильцям

Опінії
22 квітня, 07:12
Найвеличніший лідор світу в істериці показав своє невігластво бразильцям
Фото: Facebook

Чим довше Володимир Зеленський імітуватиме (чи гратиме?) роль президента, тим гірше буде Україні. Доведено затягуванням допомоги від США.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Минулими вихідними Зеленський поістерив бразильським ЗМІ, мовляв, Ізраїлю союзники допомагали збивати ракети та шахеди, а Україні ні. Ну, так сталося. Ось, цитата:

«Коли ми казали з першого дня війни: «Закрийте небо, захистіть Україну», нам казали: «Ми можемо зробити ось так, а інакше ми будемо втягнуті в війну з РФ, тому що ви не є країною НАТО, а ми є країни НАТО». Тут історія абсолютно прагматична з Ізраїлем — їм потрібно було знищити все, що летіло на голови ізраїльтянам (молодці, що знищили та що люди там живі, й слава богу). Але це і є подвійні стандарти — всі забули в такий момент, що Ізраїль не є країною НАТО».

Людина в істериці показала своє невігластво, бо Ізраїль має статус «основного союзника поза НАТО». Проєкт щодо чогось подібного з Україною пилиться у Палаті представників США десь із травня 2019 року.

Цікаво, чому пан Зеленський не поцікавився, чому нічого не рухалося?

Правда, коли є такий статус треба напрягати дупу і займатись військовими розробками, брати учать у спільних дослідженнях технологій тощо. А це звісно, не біткоїни із великими будівництвами, правда ж?!

У цій історії мене цікавить одне: чому пан Зеленський, який називав себе українським євреєм публічно — так не цікавиться взагалі нічим. Почитай бодай скільки десятків років довелось тому Ізраїлю доводити США, що він життєздатний і не цяцянка на 5 хвилин.

А варто було б! Чому? Ну, бо наш досвід на прикордонні буде часто нагадувати досвід Ізраїлю та його далекого «чудового сусіда» Іран, але не співпадатиме на всі 100%.

Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11