Наперекір продовольчій кризі з України тоннами вивозять картоплю

ЕКОНОМІКА
17 лютого, 07:42
Наперекір продовольчій кризі з України тоннами вивозять картоплю
Фото: AgroNews

Лише цьогоріч у січні з України експортовано свіжої або охолодженої картоплі на понад $1 мільйон.

Такі статичні звіти виклала пресслужба на сайті Державної митної служби, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Знаково, але у відповідний період минулого року вказаний продукт вітчизняні аграрії майже не продавали за кордон – експорт становив незначні $1,86 тисячі.

Основними ринками збуту української картоплі, за даними ДМСУ, стали переважно сусідні з нами країни:

  • Білорусь – $526,18 тисячі;
  • Азербайджан – $525,69 тисячі;
  • Молдова – $86,44 тисячі.

Натомість до України цьогоріч у січні завезли коренеплоди сумнівної якості з Німеччини ($55,44 тисячі), Бельгії ($14,87 тисячі) та Єгипту ($13,61 тисячі).

Фактично, всіляко тиснучи на український бізнес (включно з аграріями – прим. ред.), Зе-влада змусила розпродавати за кордон соціально значущі сільгосптовари, ціни на які зростають чи не щодня у зв'язку з постійним воєнним шантажем Кремля.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що нещодавно на вітчизняних прилавках виявили імпортовані з РФ тепличні огірки.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії падає менше, ніж очікувалося. Експорт сировини все ще допомагає, на жаль.
13 жовтня, 17:27
Новини
На тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.
16 вересня, 09:27
Економіка
У той час, коли офіційний Гельсинкі допомагає Україні протистояти агресії, підприємливі жителі Фінляндії займаються паливним туризмом.
14 серпня, 17:09
Економіка
Якби ресурсна федерація під проводом кремлівського бункерного щура не пішла війною проти України, вона заробила б ще трильйон.
04 липня, 17:51
Економіка
Індія, Китай та інші країни Південно-східної Азії спокусилися низькою ціною на підсанкційне "чорне золото" з ресурсної федерації.
15 червня, 19:23