Напевно, жоден інший суддя не наважився б обрати запобіжний захід підозрюваному

04.09.2023, 08:10
Ігор Коломойський у суді
Ігор Коломойський у суді

Коломойському по-суті, нічого не інкримінується – лише пустопорожні балачки

Політично стурбовані громадяни дивуються: як так могло трапитись, що при автоматичному виборі судді Шевченківського райсуду Києва, який мав обирати запобіжний захід громадянину Коломойському, у авторозподіл був включений лише один суддя, а саме Вадим Ковтуненко?

Щоби зрозуміти причину цієї дивовижної обставини, достатньо ознайомитись з текстом повідомлення про підозру.

Напевно, жоден інший суддя не наважився б обрати запобіжний захід підозрюваному, якому, по-суті, нічого не інкримінується – лише пустопорожні балачки замість висновку експертизи про розмір завданої шкоди (експертний висновок є обов’язковою умовою, визначеною КПК України).

Та й про яку експертизу може йти мова, якщо кримінальне провадження було поспіхом зареєстроване 11 серпня 2023 року, 30 серпня Фонд держмайна, як міноритарний акціонер «ПриватБанку», пише заяву про те, що Коломойський заподіяв «ПриватБанку» шкоду, наступного дня допитують 3 співробітників «Привату», а вже 2 вересня без усякої експертизи вручають підозру?

До речі, звертаю увагу – досудове розслідування здійснює Бюро економічної безпеки, а зовсім не СБУ, як стверджують чесні та непідкупні українські журналісти.

А все тому, що 29 серпня в Офісі президента узнали, що НАБУїни викликали Коломойського на допит і вирішили стартанути, щоби не увійти в історію як укривачі супостата, арешту якого вимагають заокеанські партнери.

Автор : Володимир Бойко
Читайте також:
Політика
Складність війни для нас полягає ще й тому, що крім фронту, Україна має вирішувати також і проблеми тилу. Нині тил гниє зсередини.
18 липня, 20:34
Політика
Голова держави Андрій Єрмак може замінити президента. Для цього він випустив в інформаційне поле свого пішака в óбразі критика влади.
25 червня, 13:44
Полтава
Однопартієць Олександра Мамая та Ігоря Коломойського вважає, що Україна своє віджила. Хоча, як і вони, продовжує визискувати з українців.
25 червня, 06:08
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45