Напевно, жоден інший суддя не наважився б обрати запобіжний захід підозрюваному

04 вересня, 08:10
Ігор Коломойський у суді
Ігор Коломойський у суді

Коломойському по-суті, нічого не інкримінується – лише пустопорожні балачки

Політично стурбовані громадяни дивуються: як так могло трапитись, що при автоматичному виборі судді Шевченківського райсуду Києва, який мав обирати запобіжний захід громадянину Коломойському, у авторозподіл був включений лише один суддя, а саме Вадим Ковтуненко?

Щоби зрозуміти причину цієї дивовижної обставини, достатньо ознайомитись з текстом повідомлення про підозру.

Напевно, жоден інший суддя не наважився б обрати запобіжний захід підозрюваному, якому, по-суті, нічого не інкримінується – лише пустопорожні балачки замість висновку експертизи про розмір завданої шкоди (експертний висновок є обов’язковою умовою, визначеною КПК України).

Та й про яку експертизу може йти мова, якщо кримінальне провадження було поспіхом зареєстроване 11 серпня 2023 року, 30 серпня Фонд держмайна, як міноритарний акціонер «ПриватБанку», пише заяву про те, що Коломойський заподіяв «ПриватБанку» шкоду, наступного дня допитують 3 співробітників «Привату», а вже 2 вересня без усякої експертизи вручають підозру?

До речі, звертаю увагу – досудове розслідування здійснює Бюро економічної безпеки, а зовсім не СБУ, як стверджують чесні та непідкупні українські журналісти.

А все тому, що 29 серпня в Офісі президента узнали, що НАБУїни викликали Коломойського на допит і вирішили стартанути, щоби не увійти в історію як укривачі супостата, арешту якого вимагають заокеанські партнери.

Автор : Володимир Бойко
Читайте також:
Опінії
Мар'яна Володимирівна публічно «вскрилася». Тепер цю консерву крім хіба Андрія Єрмака навіть Кремль не стане використовувати.
27 листопада, 18:32
Політика
Зе-лицедії занапастили здобутки істориків, громадських діячів і політиків щодо суспільної пам'яті про Голодомори. Рояль — їхній символ.
26 листопада, 19:52
Опінії
Ситуація ганебна. Політичне керівництво очолює людина, яка не сприймає реальність і турбується виключно про те, як виглядатиме на тлі війни.
05 листопада, 09:33
Політика
Поки українські захисники ледь стримують у кілька разів чисельнішого й озброєнішого ворога, «голова держави» роз'їжджає світом.
30 жовтня, 10:13
Опінії
Українцям непотрібні ніякі вигадані ліволібералами «європейські цінності», особливо пакетом. В українців вони є, свої власні, національні.
27 жовтня, 19:17
Опінії
У посольстві США в Україні вже гучно реготали зі змісту цього шедевру Криворізької юридичної школи (підозри Ігорю Коломойському)
11 вересня, 06:45