Нардеп Герус співпрацює з агентами московської секти РПЦ

ПОЛІТИКА
25.09.2021, 08:01
Нардеп Герус співпрацює з агентами московської секти РПЦ
Фото: Facebook

Протодиякон Московського патріархату Вадим Новінський гуртує довкола себе "слуг народу" задля лобіювання інтересів Кремля.

Про це у себе на Facebook написав вітчизняний політолоґ, реліґієзнавець і кандидат історичних наук Андрій Ковальов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, відомий українофоб взявся провадити активну пропагандистську роботу у середовищі монобільшості з метою посилити вплив олігархів і РФ.

«Слідом за горезвісним Качурою ще один Зе-депутат, цього разу Андрій Герус, потрапив у проросійське сєпарне товариство проросійського протодиякона РПЦ Вадима Новінського. Дуже цікавий політичний зоопарк, що людина, яка лобіювала інтереси Коломойського в енергетичній сфері потискає руку компаньйону Ахметова», – стверджує Андрій Ковальов.

Він додає, що ймовірним наступним кроком Геруса буде входження до міжфракційного об'єднання, яке лобіюватиме інтереси Церкви окупанта в Україні всупереч Конституції.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", мережа автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" допомагає Російському "Православному" Цирку зводити культові споруди на Галичині.

Читайте також:
Війна
На тлі каскадної руйнації всього фронту загарбники з РФ і їхні маріонетки з бандугруповання "ЛНР" відновили репресії на Луганщині.
06 жовтня, 07:00
Кримінал
Колишній соратник узурпатора Віктора Януковича, а нині державний зрадник Євген Балицький плоть від плоті тих, хто його привів у цей світ.
05 жовтня, 07:00
Історія
Давно відомо: московитська окупація в наших містах виглядає як справжнісінька антиутопія. І смішно, і гидко, і люто...
11 липня, 08:18
Політика
Самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.
28 червня, 18:23
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Херсонської області агресор намагається здійснити деукраїнізацію системи освіти.
07 червня, 18:00