Нардеп Герус співпрацює з агентами московської секти РПЦ

ПОЛІТИКА
25.09.2021, 08:01
Нардеп Герус співпрацює з агентами московської секти РПЦ
Фото: Facebook

Протодиякон Московського патріархату Вадим Новінський гуртує довкола себе "слуг народу" задля лобіювання інтересів Кремля.

Про це у себе на Facebook написав вітчизняний політолоґ, реліґієзнавець і кандидат історичних наук Андрій Ковальов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, відомий українофоб взявся провадити активну пропагандистську роботу у середовищі монобільшості з метою посилити вплив олігархів і РФ.

«Слідом за горезвісним Качурою ще один Зе-депутат, цього разу Андрій Герус, потрапив у проросійське сєпарне товариство проросійського протодиякона РПЦ Вадима Новінського. Дуже цікавий політичний зоопарк, що людина, яка лобіювала інтереси Коломойського в енергетичній сфері потискає руку компаньйону Ахметова», – стверджує Андрій Ковальов.

Він додає, що ймовірним наступним кроком Геруса буде входження до міжфракційного об'єднання, яке лобіюватиме інтереси Церкви окупанта в Україні всупереч Конституції.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", мережа автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" допомагає Російському "Православному" Цирку зводити культові споруди на Галичині.

Читайте також:
Світ
Химерна кремлівська пропаганда, яка роками демонізувала колективний Захід, а особливо українців, – перевершила нацистську.
07 травня, 08:17
Світ
Секретар Ради Безпеки російської федерації та колишній директор ФСБ Ніколай Патрушев грозиться довести "денацифікацію" України до кінця.
26 квітня, 18:28
Політика
За часів президенства Леоніда Кучми та Віктора Януковича політики в Україні активно наймали кремлівських політтехнологів.
05 квітня, 19:33
Політика
Поплічник експрезидента Віктора Януковича і співавтор диктаторських законів 16 січня 2014 року Андрій Портнов досі перебуває в Україні.
13 березня, 16:48
Світ
Гадаємо, що настав нарешті час визнати державну самостійність Косова, добровольці з якого вже стали на захист нашої незалежності.
05 березня, 12:54
Опінії
У ВР зареєстрували законопроєкт №6336, мета якого - позбавити незалежності Уповноваженого з захисту державної мови.
24.11.2021, 14:15