Нардеп Герус співпрацює з агентами московської секти РПЦ

ПОЛІТИКА
25 вересня, 08:01
Нардеп Герус співпрацює з агентами московської секти РПЦ
Фото: Facebook

Протодиякон Московського патріархату Вадим Новінський гуртує довкола себе "слуг народу" задля лобіювання інтересів Кремля.

Про це у себе на Facebook написав вітчизняний політолоґ, реліґієзнавець і кандидат історичних наук Андрій Ковальов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, відомий українофоб взявся провадити активну пропагандистську роботу у середовищі монобільшості з метою посилити вплив олігархів і РФ.

«Слідом за горезвісним Качурою ще один Зе-депутат, цього разу Андрій Герус, потрапив у проросійське сєпарне товариство проросійського протодиякона РПЦ Вадима Новінського. Дуже цікавий політичний зоопарк, що людина, яка лобіювала інтереси Коломойського в енергетичній сфері потискає руку компаньйону Ахметова», – стверджує Андрій Ковальов.

Він додає, що ймовірним наступним кроком Геруса буде входження до міжфракційного об'єднання, яке лобіюватиме інтереси Церкви окупанта в Україні всупереч Конституції.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", мережа автозаправних станцій "БРСМ-Нафта" допомагає Російському "Православному" Цирку зводити культові споруди на Галичині.

вибір редакції
Читайте також:
Спецслужби України давно мають жорстко присікти безкарну антиукраїнську діяльність різних вітчизняних діячів культури, мистецтва та науки.
20 серпня, 11:26
Спікер Разумков з усіх сил намагався проштовхнути прокремлівські русифікаторські законопроєкти. Його підтримали більшість "слуг" у Раді.
01 червня, 16:56
"Для таких приниженням є неможливість принижувати інших”
13 травня, 14:56
Адже досі в Україні відсутня системна робота по боротьбі з прокремлівськими політиками та агентами путінського режиму.
03 квітня, 10:12
Або гавкіт зажопних лай по обидва боки поребрика.
25 березня, 11:36
РФ не стоятиме осторонь у разі, якщо Збройні Сили України підуть у наступ на терористичні проросійські бандформування "ДНР/ЛНР".
24 березня, 12:56