Нардеп Рахманін: фронтовикам на Сході України бракує зброї та набоїв

ВІЙНА
10 січня, 08:48
Нардеп Рахманін: фронтовикам на Сході України бракує зброї та набоїв

Усупереч збільшеним державним видаткам на національну оборону, у 2022 році Збройні Сили України лишатимуться недофінансованими.

Про це в інтерв'ю авторитетному міжнародному виданню "Bloomberg" заявив опозиційний депутат і член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін.

За словами члена фракції "Голос", стабільний брак коштів на реформування української армії та її переоснащення стимулює ворога зі Сходу постійно "грати м'язами" поряд із нашим кордоном.

«У бійців на передовій лінії не вистачає не тільки найнеобхіднішого – шоломів, бронежилетів, а навіть набоїв і гвинтівок. Чомусь профільне міністерство піклується про обладнання для виявлення радіації ще совєцьких часів, яке більше не є актуальним, вафельні рушники та інші подібні речі, але аж ніяк не про безпеку наших захисників. У зв'язку з цим у мене виникло запитання: добре, скажімо, широкомасштабна війна почнеться завтра, нам справді потрібні вказані речі? Невже воюватимемо з агресором непотребом? Це профанація реформи армії чистої води, не інакше», – стверджує Сергій Рахманін.

Опозиційний нардеп також додає, що поточних резервів ЗСУ, які будуть залучені у разі нового вторгнення ЗС РФ, може не вистачити й на тиждень, тому закликає вітчизняне міністерство оборони невідкладно переглянути поточні видатки на армію.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", днями на кордоні України затримано авто з мільйонами рублів і номерами прокремлівського терористичного угруповання "ДНР".

Нардеп Рахманін: фронтовикам на Сході України бракує зброї та набоїв_1
Автор : Сергій Рахманін
Читайте також:
Виміри
Як керівник ГУНП в Луганській області довів до суїциду трьох підлеглих
вчора, 10:45
Опінії
Владімір Путін і його банда за жодних обставин не натиснуть на червону кнопку, адже їм дуже хочеться жити й відвідувати західні країни.
вчора, 09:12
Опінії
Ви думаєте ЗСУ пробачить вам крадіжку 300 млн доларів?!
15 серпня, 15:55
Новини
Постанова по справі про адмінправопорушення Віктора Борзілова знову з'явилася у реєстрі судових рішень.
12 серпня, 13:55
Економіка
Нардеп Олексій Кучеренко про землетрус у «Нафтогазі»
11 серпня, 11:15
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
10 серпня, 10:10