На кордоні України затримано авто з мільйонами рублів та номерами “ДНР”

КРИМІНАЛ
07 січня, 13:19
На кордоні України затримано авто з мільйонами рублів та номерами “ДНР”
Фото: google

Пакунки з російськими рублями знайшли під час поглибленої перевірки

У Харківській області на кордоні з Російською Федерацією у дверях Daewoo-Lanos прикордонники виявили мільйони рублів та номери «ДНР».

Прикордонники Харківського загону спільно з працівниками митниці припинили спробу незаконного переміщення через кордон великої суми валюти.

Пакунки з російськими рублями знайшли під час поглибленої перевірки у пункті пропуску «Гоптівка» автомобіля Daewoo-Lanos. Валюта була захована під обшивкою двох передніх дверей.

Зі слів водія, громадянина України, загалом він перевозив близько 7,5 мільйонів російських рублів.

Також оглядова група виявила у транспортному засобі номера та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на тимчасово окупованій території Донецької області представниками так званої «ДНР».

Наразі перевірка транспортного засобу у пункті пропуску триває, з’ясовуються обставини правопорушення.

Нагадаємо, на окупованій території України бойовики видають автовласникам номера так званої «Л/ДНР». Номери окупантів були запроваджені ще у 2015 році, а 26 травня у Донецьку розпочалася їх видача.

З 2016 року керівники угруповання «ДНР» зобов’язали автовласників реєструвати автомобілі на підконтрольній їм території.

В Україні будь-який транспортний засіб, на якому розміщується знак невстановленого зразка з будь-якими символами, у тому числі псевдодержавних утворень, що не існують, затримується.

Українські прикордонники регулярно вилучають у водіїв, які рухаються з непідконтрольної території, «номерні знаки» та «свідоцтва про реєстрацію» автомобіля, видані угрупуванням «ДНР».

 

Читайте також:
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27
Війна
Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.
18 березня, 20:54
Війна
Справжні сини білоруської землі, які стали на захист України, мають намір вирушити у Приазовські степи задля знищення русні.
17 березня, 21:57
Війна
За поточну добу з боку окупаційних військ московії зафіксовано 75 обстрілів, 71 з яких із застосуванням важкого озброєння
23 лютого, 21:23