Наше покоління неодмінно побачить Нову Оршу

ВІЙНА
24.08.2023, 19:47
Наше покоління неодмінно побачить Нову Оршу
Фото: Facebook

Адже тільки озброївшися, незламна і волелюбна українська нація стала нарешті на весь зріст й більше не схилиться перед гнобителями.

На цьому переконливо наполягає наш колега-журналіст, краєзнавець і телепродюсер Ростислав Мартинюк, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, козацький дух ніколи не помирав і залишав українства, навіть попри криваві перипетії історії, тільки на час затухав і ховався, щоби згодом від найменшої іскри спалахнути знову загальнонаціональним вогнищем свободи.

«День незалежності у давніші часи означав посвідчення у лицарському стані членів війська. У часи Хмельницького це була Зборівська угода, коли король нобілітував десятки тисяч козаків – так була перезаснована нація у шляхетському достоїнстві. І до сьогодні вона співає "І покажем, що ми браття козацького/шляхетського роду".

Звісно, нобіліс, та навіть баронат, могли обирати слабких королів та гетьманів, а громадяни України – слабких президентів. Але згодом силою вільних, озброєних людей здобувалися перемоги під Оршею, Хотином, Конотопом та Віднем. Тож неодмінно наше покоління побачить Нову Оршу. Бо озброїлося... Зі святом, нобіліси», – зазначив Ростислав Мартинюк.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що українці, звісно, переможуть агресора зі здичавілого Сходу, оскільки колесо історії не зупинити.

Наше покоління неодмінно побачить Нову Оршу_1
Читайте також:
Війна
Генштаб заявив про черговий удар по С-300 та С-400
12 червня, 15:42
Війна
Ця атака - планова робота української розвідки та успішне застосування удосконалених вітчизняних засобів
08 червня, 12:41
Історія
25 тисяч українських жовнірів змусили відступити 100-тисячну польську армаду на Захід. Усе могло б бути інакше, якби не технічні нюанси...
07 червня, 13:41
Війна
Спецпідрозділ ГУР зміг завдати руйнівного вогневого ураження після прориву лінії оборонних загороджень окупантів у чорноморській акваторії
06 червня, 11:50
Війна
Наразі точність ураження цілей дорозвідується.
31 травня, 10:17
Війна
За попередніми даними, знищено два швидкісних транспортно-десантних катери КС-701 «Тунець»
30 травня, 10:30