Наше покоління неодмінно побачить Нову Оршу

ВІЙНА
24 серпня, 19:47
Наше покоління неодмінно побачить Нову Оршу
Фото: Facebook

Адже тільки озброївшися, незламна і волелюбна українська нація стала нарешті на весь зріст й більше не схилиться перед гнобителями.

На цьому переконливо наполягає наш колега-журналіст, краєзнавець і телепродюсер Ростислав Мартинюк, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, козацький дух ніколи не помирав і залишав українства, навіть попри криваві перипетії історії, тільки на час затухав і ховався, щоби згодом від найменшої іскри спалахнути знову загальнонаціональним вогнищем свободи.

«День незалежності у давніші часи означав посвідчення у лицарському стані членів війська. У часи Хмельницького це була Зборівська угода, коли король нобілітував десятки тисяч козаків – так була перезаснована нація у шляхетському достоїнстві. І до сьогодні вона співає "І покажем, що ми браття козацького/шляхетського роду".

Звісно, нобіліс, та навіть баронат, могли обирати слабких королів та гетьманів, а громадяни України – слабких президентів. Але згодом силою вільних, озброєних людей здобувалися перемоги під Оршею, Хотином, Конотопом та Віднем. Тож неодмінно наше покоління побачить Нову Оршу. Бо озброїлося... Зі святом, нобіліси», – зазначив Ростислав Мартинюк.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що українці, звісно, переможуть агресора зі здичавілого Сходу, оскільки колесо історії не зупинити.

Наше покоління неодмінно побачить Нову Оршу_1
Читайте також:
Історія
106 років тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 09:35
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 листопада, 17:26
Війна
Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті...
28 жовтня, 09:27
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28