НАТО готується до війни у Європі

ВІЙНА
04 червня, 16:10
НАТО готується до війни у Європі

Альянс розробляє сухопутні коридори, які зможуть перекинути війська США до лінії фронту в разі війни в Європі — The Telegraph

НАТО розробляє кілька «сухопутних коридорів» для перекидання американських військ і бронетехніки до лінії фронту в разі великої європейської наземної війни з росією.

Американські солдати висаджуватимуться в одному з п'яти портів і прямуватимуть заздалегідь спланованими логістичними маршрутами, щоб протистояти можливому нападу з боку Москви, повідомили офіційні особи в інтерв'ю The Telegraph.

Це відбувається на тлі попереджень вищого керівництва Альянсу про те, що західні уряди повинні підготуватися до конфлікту з росією протягом наступних двох десятиліть. Логістичні маршрути стали ключовим пріоритетом після того, як лідери НАТО на саміті у Вільнюсі, Литва, минулого року домовилися про підготовку 300 тисяч військовослужбовців для захисту Альянсу.

Плани передбачають, що американські війська будуть висаджуватись в голландських портах перед тим, як сісти на потяги, що перевезуть їх через Німеччину і далі до Польщі. У разі російського вторгнення в НАТО, американські війська будуть перекинуті до порту Роттердам, а потім відправлені на схід.

Також вживаються заходи з розширення маршрутів до інших портів, щоб гарантувати, що наземна лінія зв'язку не буде перервана московськими військами. Якщо сили НАТО, які увійдуть з Нідерландів, потраплять під російські бомбардування або будуть зруйновані північноєвропейські порти, Альянс переорієнтується на порти в Італії, Греції та Туреччині.

З італійських портів американські війська можуть бути перекинуті суходолом через Словенію, Хорватію до Угорщини, яка межує з Україною. Аналогічні плани існують щодо транспортування військ з турецьких і грецьких портів через Болгарію і Румунію, щоб досягти східного флангу Альянсу.

Також розробляються плани транспортування військ через порти на Балканах, а також через Норвегію, Швецію і Фінляндію. Порти на півночі Європи, такі як Нідерланди, Німеччина і країни Балтії, вважаються особливо вразливими до російських ракетних атак.

Читайте також:
Війна
Спілка Москва-Пекін прагне розпалити нову світову війну. Прикро визнати, але Україною та навіть Східною Європою конфлікт не обмежиться.
17 червня, 07:18
Війна
В оборонних планах чітко описано, як Альянс відповість на можливу атаку московії
08 червня, 07:58
Війна
Підхід, який застосовували західні партнери, не спрацював
01 червня, 19:05
Війна
Нарощування військового і ядерного арсеналу Китаю свідчить про його наміри напасти на Тайвань.
23 травня, 17:05
Війна
Польський прем'єр вважає, що Європа повинна витратити якомога більше коштів на закупівлю зброї та боєприпасів для України.
29 березня, 16:25
Війна
Адмірал НАТО Роберт Бауер розповів, звідки Альянс очікує удару московії
23 березня, 18:35