НАТО хоче направити до 300 тисяч солдатів до кордону з рф, - Politico

СВІТ
19 березня, 10:55
НАТО хоче направити до 300 тисяч солдатів до кордону з рф, - Politico

Для протистояння росії існує необхідність у більшій кількості військ та більшій кількості сил, які перебувають у стані готовності

Північноатлантичний альянс планує посилити своє угруповання на східному фланзі за допомогою розміщення до 300 тисяч солдатів. Але є кілька проблем з реалізацією.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на Politico.

Як зазначає видання, для такого кроку Альянсу необхідно переконати окремі країни надати різні елементи: солдатів, навчання, покращення інфраструктури - і, що особливо важливо, велику кількість дорогої зброї, обладнання та боєприпасів.

Один з високопосадовців НАТО заявив, що зараз для протистояння росії існує необхідність у більшій кількості військ та більшій кількості сил, які перебувають у стані готовності.

Генріх Браусс, колишній помічник генерального секретаря НАТО з питань оборонної політики та планування сил, стверджує, що існує кілька рівнів "готовності".

Перший може складатися зі 100 тисяч солдатів, які будуть готові до перекидання протягом десяти днів. Його можна сформувати з Польщі, Норвегії та країн Балтії (Естонії, Латвії та Литви).

Браусс додав, що другий ешелон військ підтримуватиме цих солдатів, готових до розгортання, з таких країн, як Німеччина, протягом від 10 до 30 днів.

Politico наголошує, що для цього багатьом союзникам потрібно буде активізувати зусилля на призові і збільшенню витрат на оборону. Усім доведеться купувати більше зброї, боєприпасів та обладнання.

У свою чергу колишній командувач сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес заявив, що "готовність" полягає в низці деталей.

Колишній командувач сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес
Колишній командувач сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес

"Артилерійському батальйону для підтримки свого рівня майстерності необхідно робити Х пострілів на рік з метою планування. Танковому батальйону необхідно вражати цілі, реагувати на різні ситуації і демонструвати майстерність у русі, вдень і вночі, вражаючи цілі, що рухаються. Все це дуже складно", - уточнив він.

Читайте також:
Економіка
Слідом за ресурсною федерацією Московії комуністичний Китай стає токсичним для решти світу. Перше за все для Європи та Північної Америки.
25 вересня, 21:54
Війна
Літаки відправляють для посилення місій НАТО з охорони повітряного простору.
09 вересня, 09:15
Економіка
Американська національна безпека виявилася важливішою за будь-який ґешефт і торгові зв'язки із комуністичним режимом Китаю.
28 серпня, 17:53
Світ
Щорічний саміт лідерів п'ятьох найбільших країн "другого світу" відбувається у Південній Африці без присутності російського бункерного діда.
23 серпня, 20:31
Світ
Тодор Тагарев: «росія постійно провокує НАТО, зокрема розширюючи зону свого контролю»
19 серпня, 07:25
Війна
Розвідка США внесла московію до «чорного списку»
15 серпня, 11:02