НАТО хоче направити до 300 тисяч солдатів до кордону з рф, - Politico

СВІТ
19 березня, 10:55
НАТО хоче направити до 300 тисяч солдатів до кордону з рф, - Politico

Для протистояння росії існує необхідність у більшій кількості військ та більшій кількості сил, які перебувають у стані готовності

Північноатлантичний альянс планує посилити своє угруповання на східному фланзі за допомогою розміщення до 300 тисяч солдатів. Але є кілька проблем з реалізацією.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на Politico.

Як зазначає видання, для такого кроку Альянсу необхідно переконати окремі країни надати різні елементи: солдатів, навчання, покращення інфраструктури - і, що особливо важливо, велику кількість дорогої зброї, обладнання та боєприпасів.

Один з високопосадовців НАТО заявив, що зараз для протистояння росії існує необхідність у більшій кількості військ та більшій кількості сил, які перебувають у стані готовності.

Генріх Браусс, колишній помічник генерального секретаря НАТО з питань оборонної політики та планування сил, стверджує, що існує кілька рівнів "готовності".

Перший може складатися зі 100 тисяч солдатів, які будуть готові до перекидання протягом десяти днів. Його можна сформувати з Польщі, Норвегії та країн Балтії (Естонії, Латвії та Литви).

Браусс додав, що другий ешелон військ підтримуватиме цих солдатів, готових до розгортання, з таких країн, як Німеччина, протягом від 10 до 30 днів.

Politico наголошує, що для цього багатьом союзникам потрібно буде активізувати зусилля на призові і збільшенню витрат на оборону. Усім доведеться купувати більше зброї, боєприпасів та обладнання.

У свою чергу колишній командувач сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес заявив, що "готовність" полягає в низці деталей.

Колишній командувач сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес
Колишній командувач сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес

"Артилерійському батальйону для підтримки свого рівня майстерності необхідно робити Х пострілів на рік з метою планування. Танковому батальйону необхідно вражати цілі, реагувати на різні ситуації і демонструвати майстерність у русі, вдень і вночі, вражаючи цілі, що рухаються. Все це дуже складно", - уточнив він.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Проєкт нового бюджету передбачає понад $9 мільярдів на нарощування військового потенціалу в Тихому океані
24 березня, 09:45
Світ
Ця війна пошириться далеко за межі регіону і матиме руйнівні наслідки для всього світу
17 березня, 11:15
Світ
Це було "навмисне рішення військового керівництва рф діяти агресивно при перехопленні"
16 березня, 09:01
Світ
Військово-повітряні сили Великої Британії та Німеччини перехопили російський літак, що літав біля кордонів НАТО
15 березня, 12:01
Світ
Два Су-27 військово-космічних сил РФ завдали удару по розвідувальному безпілотнику MQ-9 Reaper у міжнародних водах.
14 березня, 19:15
Світ
Норвегія розмістила у себе британський спецназ морської піхоти на випадок війни з росією
10 березня, 15:21