НАТО сповістило Грузію, що швидкого вступу в Альянс не буде

СВІТ
03.07.2021, 14:34
Спецпредставник ґенсека НАТО у країнах Південного Кавказу і Середньої Азії
Спецпредставник ґенсека НАТО у країнах Південного Кавказу і Середньої Азії
Фото: PIA.GE

Керівництво Північноатлантичного альянсу продовжить допомагати Грузії протистояти гібридній російській аґресії, але триматиме на відстані.

Про це під час робочого візиту до Тбілісі заявив спецпредставник ґенерального секретаря НАТО у країнах Південного Кавказу і Середньої Азії Джеймс Аппатурай, передає видання "ინტერპრესნიუსი".

На його думку, грузини – впертий народ, вони не здаються, поки не досягнуть бажаного і це імпонує Альянсу, який готовий до подальшого тісного співробітництва у сфері безпеки та оборони.

«Ви можете бути впевненими у тому, що НАТО продовжить вас підтримувати, щоби Грузія була захищеною від зовнішнього ворога, щоби були дотримані ваші територіальна цілісність і суверенітет. Я переконаний, що шлях до НАТО справді не простий, але двері нашого Альянсу відкриті й ми чекатимемо на вас будь-якої миті. Особисто я буду продовжувати підтримувати всі ваші зусилля», – зазначив Джеймс Аппатурай.

За оцінкою спецпредставника ґенсека НАТО, Грузія йде у правильному напрямку, але про ПДЧ і власне членство в Альянсі наразі поки рано говорити – немає відповідної політичної волі колективного Заходу.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Карабах – це Азербайджан, але вірменське лобі у США переконане в іншому.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13 вересня, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.
01 вересня, 20:56
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02