НАТО сповістило Грузію, що швидкого вступу в Альянс не буде

СВІТ
03 липня, 14:34
Спецпредставник ґенсека НАТО у країнах Південного Кавказу і Середньої Азії
Спецпредставник ґенсека НАТО у країнах Південного Кавказу і Середньої Азії
Фото: PIA.GE

Керівництво Північноатлантичного альянсу продовжить допомагати Грузії протистояти гібридній російській аґресії, але триматиме на відстані.

Про це під час робочого візиту до Тбілісі заявив спецпредставник ґенерального секретаря НАТО у країнах Південного Кавказу і Середньої Азії Джеймс Аппатурай, передає видання "ინტერპრესნიუსი".

На його думку, грузини – впертий народ, вони не здаються, поки не досягнуть бажаного і це імпонує Альянсу, який готовий до подальшого тісного співробітництва у сфері безпеки та оборони.

«Ви можете бути впевненими у тому, що НАТО продовжить вас підтримувати, щоби Грузія була захищеною від зовнішнього ворога, щоби були дотримані ваші територіальна цілісність і суверенітет. Я переконаний, що шлях до НАТО справді не простий, але двері нашого Альянсу відкриті й ми чекатимемо на вас будь-якої миті. Особисто я буду продовжувати підтримувати всі ваші зусилля», – зазначив Джеймс Аппатурай.

За оцінкою спецпредставника ґенсека НАТО, Грузія йде у правильному напрямку, але про ПДЧ і власне членство в Альянсі наразі поки рано говорити – немає відповідної політичної волі колективного Заходу.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Карабах – це Азербайджан, але вірменське лобі у США переконане в іншому.

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39