Сильну Грузію ми хочемо будувати разом з абхазами й осетинами, – прем'єр-міністр країни Ґарібашвілі

СВІТ
26.06.2021, 12:37
Сильну Грузію ми хочемо будувати разом з абхазами й осетинами, – прем'єр-міністр країни Ґарібашвілі
Фото: 1tv.ge

Російська окупація Абхазії та реґіону Самачабло (так звана Південна Осетія) не триватиме вічно, Грузія відновить територіальну цілісність.

Про це напередодні ввечері, 25 червня, у парламенті країни заявив прем'єр-міністр Іраклі Ґарібашвілі, виголошуючи щорічну доповідь про виконану урядом роботу.

За його словами, Грузія вже зараз потребує політичного миру, стабільності й довгострокового розвитку, щоби зайняти гідне місце серед цивілізованих країн Заходу.

«Сильна і квітуча Грузія повинна бути спільним домом не тільки для всіх грузинів, але й для абхазів, осетинів, усіх людей різних національностей, які живуть на нашій землі. Цей дім має бути побудований спільними зусиллями всіх нас, і ми мусимо домогтися цього результату у найближчі 10 років. Для цього у нас є відповідний талант і потенціал», – зазначив Іраклі Ґарібашвілі.

Прем'єр-міністр Грузії додав, що уряд країни вже працює над створенням комісії, яка розробить і здійснить "Державну стратеґію деокупації та мирного врегулювання конфлікту", щоби повернути до свого складу окуповані росіянами території.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Грузія планує подати заявку на членство в Європейському союзі не пізніше 2024 року.

Читайте також:
Світ
Баку продовжує натякати Єревану на потребу укласти остаточну мирну угоду і провести демаркацію спільного державного кордону.
17 січня, 18:48
Світ
Майже мільйон громадян РФ за цей рік змогло втекти до маленької кавказької республіки, що є загрозою для національної безпеки.
19.12.2022, 05:51
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08.11.2022, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09.10.2022, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05.10.2022, 09:12
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13.09.2022, 18:18