НАТО відреагувало на падіння російського дрона в Румунії... на третій день

ВІЙНА
07 вересня, 11:15
НАТО відреагувало на падіння російського дрона в Румунії... на третій день

В Альянсі повідомили, що продовжують пильно стежити на ситуацією

Після того, як Румунія визнала падіння російського безпілотника на своїй території, на подію відреагували і у Північноатлантичному альянсі, щоправда на 3 день після інциденту. 

Про це повідомляє британська The Guardian.

Як зазначається, НАТО відреагувало на повідомлення Бухареста про знайдені біля Дунаю фрагменти, які можуть бути залишками російського «Шахеда».

«Ми продовжуємо пильно стежити за ситуацією і тримаємо зв’язок з нашим союзником Румунією», – прокоментували в Альянсі.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України повідомило, що під час масованого обстрілу України в ніч на понеділок, 4 вересня, російські дрони-камікадзе «Шахед» впали та вибухнули на території сусідньої Румунії.

Згодом міністерство оборони Румунії спростувало інформацію щодо падіння російських безпілотників на території країни під час атаки по Україні в ніч з 3 на 4 вересня.

Президент Румунії Клаус Йоганніс стверджував, що на території Румунії нібито не падали російські «Шахеди». До слова, міністр оборони Румунії вперше визнав, що біля берегів Дунаю з румунського боку знайшли фрагменти, схожі на уламки безпілотника.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Завершити війну, розпочату РФ ще у 2014 році, неможливо жодними перемовинами, де жертву примушують відмовитися від власних земель.
18 вересня, 18:34
Війна
Якщо українці перестануть воювати, їхня країна перестане існувати
17 вересня, 11:48
Війна
У НАТО не бачать ознак навмисного нападу Московії на Румунію, незважаючи на виявлені уламки "шахедів"
14 вересня, 07:11
Війна
Питання лише в тому, скільки ще життів – і країн – буде принесено в жертву зажерливому російському молоху, поки ми його не здолаємо.
12 вересня, 19:06
Світ
Проєкт Акту про чорноморську безпеку був поданий сенаторами Джин Шахін та Міттом Ромні
10 вересня, 14:43
Світ
Під час перевірочних випробувань винищувачі та літаки-заправники у повітрі з Франції, Іспанії та Туреччини зійшлися над Румунією,
26 серпня, 14:25