Науковці назвали продукти, які ефективно знижують рівень цукру в крові

13 червня, 18:31
Науковці назвали продукти, які ефективно знижують рівень цукру в крові

Результати дослідження показали, що більше споживання певних овочів корелювало з нижчим рівнем глюкози у крові.

Дослідження, проведене вченими з Університету Едіт Коуен в Австралії, показало, що регулярне споживання листових зелених овочів та овочів сімейства хрестоцвітих сприяє зниженню рівня цукру в крові та підвищує чутливість до інсуліну.

Результати цих досліджень опубліковані в журналі Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism.

У дослідженні взяли участь понад вісім тисяч осіб старше 25 років. Спершу учасники заповнювали анкети, які дозволяли оцінити їхнє харчування, зокрема споживання листових овочів, таких як шпинат, латук, кінза, рукола, а також хрестоцвітих овочів, включно з брюссельською капустою, цвітною капустою, білокачанною капустою та броколі.

Пізніше взяли кров від учасників для аналізу рівнів глюкози, інсуліну та чутливості до інсуліну, а також діяльності β-клітин підшлункової залози, які відіграють ключову роль у регуляції рівнів глюкози та виробництві інсуліну.

Дослідження було довгостроковим і включало повторні заміри.

Результати показали, що більше споживання цих овочів корелювало з нижчим рівнем глюкози у крові. Також виявлено, що збільшення частки вживання листових зелених овочів і хрестоцвітих овочів пов’язане з підвищенням чутливості організму до інсуліну та нормалізацією його рівнів.

Читайте також:
Світ
Маленька мешканка Опал Сенді стала першою людиною у світі, яка випробувала на собі новий спосіб лікування. Це приголомшує.
12 травня, 07:00
Економіка
Поїдання різнорідних смаколиків з малечку може призвести не тільки до порушення метаболізму та розвитку ожиріння. Все набагато гірше.
08 травня, 19:35
Полтава
До власників худоби завітають ветеринари у рамках планових діагностики та профілактики. Заходи спрямовані на виявлення ознак захворювань.
02 квітня, 14:59
Життя
Квіти та інші рослини дійсно сприяють покращенню психологічного та психічного стану людей.
10 лютого, 08:36
Полтава
Отриманий у рамках програми із розвитку децентралізації автомобіль дає змогу перевозити паліативних хворих. Це неабияка підмога для громади.
09 лютого, 14:54
Життя
Гідромасажні ванни або сауни, ймовірно, можуть бути опосередкованим способом послаблення депресії.
07 лютого, 15:05