Науковці одного з полтавських вузів отримали патент на корисну модель

ПОЛТАВА
02.09.2019, 08:03
Науковці одного з полтавських вузів отримали патент на корисну модель

Співробітники Полтавського національного педагогічного університету отримали патент.

Результатом наукової праці професорів Миколи Степаненка і Світлани Яланської, а також доцента Сергія Степаненка стало отримання патенту на корисну модель «Спосіб психологічного та психофізіологічного розвантаження», повідомляють в університеті.

Корисна модель належить до галузі психології, психофізіології, терапії (зокрема, апітерапії), біології, енерго-інформаційного обміну речовин. Вона може знайти застосування в повсякденному житті для забезпечення психофізіологічного, енерго-інформаційного балансування організму людини.

В основу корисної моделі покладено завдання забезпечення комплексного позитивного впливу на психічне і психофізіологічне здоровʼя людини засобами апітерапії шляхом комбінації з іншими факторами впливу на організм, які здійснюють взаємопосилення оздоровлювального ефекту, запевняють у ПНПУ.

Заявлений спосіб доцільно використовувати в психологічній і психотерапевтичній практиці для попередження проблем психологічного характеру, корекції психологічного і психофізіологічного стану людини, покращення її психологічного здоровʼя.

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
10:43
Акцію підтримало п’ять полтавських музеїв.
15 січня, 18:35