Науковці визначили, як відеоігри шкодять здоров'ю

20 березня, 14:56
Науковці визначили, як відеоігри шкодять здоров'ю
Фото: Getty Images

Популярність комп'ютерних і on-line ігор зростає у всьому світі. Серед шанувальників не лише молодь, а й люди різного віку та інтересів.

Науковці з Університету Квінсленду дослідили результати опитування понад 1000 любителів відеоігор. Учасниками добровільного експерименту стали жителі Канади, Австралії, США та Великої Британії у віці від 18 до 94 років, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

За отриманими відповідями команда медиків і психологів простежила зв'язок між часом безперервної гри та поганим самопочуттям. Вони назвали обмеження часу, яке призводить до проблем зі здоров'ям у всіх вікових категоріях незалежно від стану.

«Піддослідні, які грали протягом трьох годин поспіль і більше одного разу, — частіше відчували зорове стомлення, біль у зап'ястях, руках, спині та шиї. Учасники із підвищеним ризиком ігрових розладів, що теж оцінювалося в рамках опитування, відзначали додаткові негативні симптоми, такі як головний біль та млявість», — наголосили австралійські дослідники.

Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як нещодавно норвезькі психологи закликали частіше залишати нотатки та повідомлення ручками або олівцями. Ґаджетам слід дати відпочити у кишені.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Говорячи про пустелі, найчастіше уявляємо Сахару, Атакаму, Ґобі чи Олешківські піски. Однак під це визначення підходить й... Антарктида!
вчора, 11:45
Життя
Науковці дослідили, як мозок реагує на різні види любові.
26 серпня, 18:15
Історія
Науковці поставили крапку у суперечках про походження Туринської плащаниці.
24 серпня, 10:15
Світ
Майже століття знадобилося археологам і антропологам, щоби з'ясувати таємниці минулого. Команда єґиптологів може святкувати успіх.
07 серпня, 21:42
Життя
Природна екосистема у бразильській сельві, яку часто називають «легенями Землі», у небезпеці. Кліматичні зміни впливають на стан лісів.
22 травня, 21:43
Історія
Знайдений ще 1903 року у печері Чеддер на Туманному Альбіоні кістяк первісної людини — цінний артефакт. Його рідкість у ДНК-коді.
12 травня, 19:49