Науковці визначили, як відеоігри шкодять здоров'ю

20 березня, 14:56
Науковці визначили, як відеоігри шкодять здоров'ю
Фото: Getty Images

Популярність комп'ютерних і on-line ігор зростає у всьому світі. Серед шанувальників не лише молодь, а й люди різного віку та інтересів.

Науковці з Університету Квінсленду дослідили результати опитування понад 1000 любителів відеоігор. Учасниками добровільного експерименту стали жителі Канади, Австралії, США та Великої Британії у віці від 18 до 94 років, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

За отриманими відповідями команда медиків і психологів простежила зв'язок між часом безперервної гри та поганим самопочуттям. Вони назвали обмеження часу, яке призводить до проблем зі здоров'ям у всіх вікових категоріях незалежно від стану.

«Піддослідні, які грали протягом трьох годин поспіль і більше одного разу, — частіше відчували зорове стомлення, біль у зап'ястях, руках, спині та шиї. Учасники із підвищеним ризиком ігрових розладів, що теж оцінювалося в рамках опитування, відзначали додаткові негативні симптоми, такі як головний біль та млявість», — наголосили австралійські дослідники.

Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як нещодавно норвезькі психологи закликали частіше залишати нотатки та повідомлення ручками або олівцями. Ґаджетам слід дати відпочити у кишені.

Читайте також:
Життя
Природна екосистема у бразильській сельві, яку часто називають «легенями Землі», у небезпеці. Кліматичні зміни впливають на стан лісів.
22 травня, 21:43
Історія
Знайдений ще 1903 року у печері Чеддер на Туманному Альбіоні кістяк первісної людини — цінний артефакт. Його рідкість у ДНК-коді.
12 травня, 19:49
Історія
Науковці вивчили геноми людей, які жили на території середньовічного Аварського каґанату часів його розквіту. Вперше складено їхні родоводи.
28 квітня, 16:12
Життя
Нова 3D-карта Всесвіту може змінити наше уявлення про темну енергію.
06 квітня, 08:33
Життя
Тексти пісень стали простішими та егоїстичнішими.
30 березня, 19:06
Життя
Фізик Рон Маллетт оголосив про створення передового математичного рівняння, що відкриває шлях до подорожей у часі.
26 березня, 15:14