Навіщо Луценко поховав «500 тисяч» українських воїнів?

Опінії
09 січня, 14:36
Навіщо Луценко поховав «500 тисяч» українських воїнів?
Фото: Twitter

Соратник сивочолого гетьмана придав чуткам статус факту. З якою метою він це зробив публічно, лишається тільки здогадуватися...

Громадсько-політичний діяч, аеророзвідник у бригаді ТрО ЗСУ

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Мені нема різниці свідомо Юрій Луценко маніпулює питанням втрат чи не розуміє що верзе; одне іншого не відміняє. Але тут варто чітко розуміти про що йде мова, бо маніпуляція про потребу 500 тисяч осіб вийшла за будь-які межі.

Головнокомандувач Валерій Залужний чорним по білому написав, що «нам потрібно формувати резерви». Вголос сказав, що крім поповнення, повторюся: потрібно формувати нові підрозділи!

Тобто потреба включає в себе заміну загиблих, поранених, які вже не повернуться в стрій, звільнених за різними підставами (по здоров'ю, за сімейними обставинами, за віком тощо). Він же сам звільнився, не може не знати цього.

Якщо придурок не розуміє, що якби в нас були втрати 30 тисяч на місяць, у нас би вже не було армії, то хай звернеться до лікаря. Інше вже не допоможе, але нам треба резерви.

Нам треба дати відпочити тим, хто 2 роки не вилазить з окопів. Якщо не відпустити додому, то хоча б дати можливість для відновлення, а для цього потрібні додаткові підрозділи і поповнення.

Але ні! Воно, відомо хто, виходить в етер і несе маячню, яку розтягують на цитати та смакують російські пропагандисти. Дуже дякуємо! (Ніт).
Читайте також:
Опінії
Цілий «Форбс» написав, хто веде анонімну телеграм-помийку «Джокер».
28 березня, 09:21
Політика
Двогодинний монолог кремлівського диктатора може бути спробою відмити від української крові воєнного злочинця. На щастя, спроба не вдалася.
15 лютого, 08:24
Опінії
Росія не перший раз робить провокації і вбиває українських полонених і звинувачує потім українських військових.
25 січня, 09:08
Війна
Як відомо, Фінляндія швиденько приєдналася до Північноатлантичного альянсу коштом української крові. Більшість фінів це відверто визнають.
07 січня, 09:33
Світ
Створене олігархами Ротшильдами державне утворення Ізраїль коїть геноцид палестинців. Натомість світові згодовують фейки про тероризм.
18.12.2023, 19:45
Опінії
Основною метою його була повна і докорінна дискредитація всього вищого ешелону політиків України.
15.12.2023, 10:36