Мобілізація ще мільйона українців — подарунок Путіну

ВІЙНА
22 вересня, 20:45
Мобілізація ще мільйона українців — подарунок Путіну

В українському суспільстві досі панує совєцьке тлумачення війни, перемогу в якій здобувають «гарматним м'ясом». Але це відверта помилка!

Таку думку в інтерв'ю литовському суспільному мовнику «Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija» висловив вітчизняний військовий експерт та історик-конфліктолог Михайло Жирохов. З його слів, відсутність централізованого якісного інформування громадян України про події на фронті формують хибні уявлення про дійсність.

Пан Жирохов наголошує, координація та оповіщення суспільства зі сторони військових служб, — є величезною системною проблемою, яка існує з 2014 року. Навіть змінність влади на Печерських пагорбах не посприяла поліпшенню ситуації.

«Я буду відвертим, на сьогодні ніхто так і не знає, яким чином потрібно організувати цю комунікацію між суспільством і військовими. Ба більше, у нашого суспільства складається така думка, що перемогти можливо тільки поставивши в стрій... 500 тисяч, 1 мільйон, два мільйони чоловіків і жінок, й от тоді буде якась перемога. Це, я б сказав, така «совєцька відрижка».

Це люди, які знають про військову справу тільки з історії про «діди воювали», як у росіян, на жаль. За 30 років ми так і не викорінили (ну, і по правді кажучи, ніхто не намагався) оце уявлення про війну. І тому так суспільстві і є, що потрібно всіх поставити у стрій. Але економічний фактор ніхто не відміняв. Якщо брати тих людей, яких треба поставити в стрій.

Звісно, що потрібно замінити тих, хто прийшов там у лютому-березні 2022 року, але немає розуміння того, чим озброювати, чим годувати, у що одягати цих осіб. Є в українському суспільстві ще таке розуміння, ніби Європа про це повинна думати. На жаль, останні події демонструють і взагалі я дуже часто говорю про те, що ми одні», — невтішно висновує вітчизняний військовий експерт.

Вочевидь, Зе-влада провалила інформаційний напрямок роботи, про що свідчить сумнозвісний «загальнонаціональний телемарафон». Бо розповідати суспільству слід не тільки про успіхи, але й про невдачі на фронті, без надій на поміч з Європи чи Америки.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як військово-політичне керівництво України взялося посилювати мобілізаційні заходи. Причина такого кроку — мобілізація «гарматного м'яса» на Росії.

Читайте також:
Політика
І поки критична кількість громадян не набуде повноти бачення проблем, ми будемо програвати битву за битвою. Така нині дійсність...
19 листопада, 12:06
Війна
Зашкарубле українське суспільство не розуміє потреб мінливого фронту. Влада ж відмовляється відірватися від корита, бо війна все спише.
15 жовтня, 15:00
Опінії
Українські захисники дали час не для видовищ, а для підготовки кожного для битви. На жаль, у тилу не всі це розуміють і усвідомлюють...
13 вересня, 16:00
Опінії
Але й досі ніхто нічого не робить із патріотичним вихованням малечі на рівні держави. Хоча громадянське суспільство слід мурувати з пелюшок.
01 серпня, 17:22
Опінії
Люди хочуть скандалу і він таки стається навіть з іскринки. Бо велика війна загострила не тільки відчуття справедливості, а й безкарності.
14 червня, 19:05
Політика
Українцям слід затямити, що без свого національного проводу з власним інтелектуальним багажем, – європейської держави не збудуємо.
10 травня, 16:30