Не робіть компромісів із совєцьким московством

17.09.2023, 18:45
Не робіть компромісів із совєцьким московством
Фото: Facebook

Ура-патріотизм на тлі війни – ніщо інше, як профанація пам'яті та відвертий плювок у полеглих Героїв. Досить займатися популізмом на крові!

Коли кілька років тому на Національний Виставковий Центр зайшли "модниє санатори", перше що вони зробили – повернули у публічний простір абревіятуру ВДНХ. В укроновоязі – ВДНГ.

Але не просто повернули. Розробили на його базі новий логотип і запустили цілу вірусну кампанію, що була спрямована на молодь – яка вже й не чула ні про яке ВДНХ!

А тепер... заново "совєтизувалася". Національний Виставковий Центр на час ковіду та повномасштабної війни втратив вірусність як "ВДНГ", але пазур большевизму надійно застряг у спині Голосієва.

Тому сам дух сталінської Виставки Достіженій Народного Хазяйства (у киян старшого покоління – Випєрдос) мав виявити "побутову українофобію". І вона візуалізувалася.

Ось, у павільйоні 10 пропонують стати учасниками 3D шоу... "Отріцатєльноє всплитіє"! Це що, негативне спливання? Гаразд.

А що за комедія, чому звичайною українською мовою не анонсовано шоу?А тому що ВДНХ!

Первісна сталінська абревіятура активізовує племенні московські інстинкти. Серед яких базовий – скепсис до української мови.

Цей скепсис у даному випадку зашитий у "перформанс": па русскі – укрáінскімі буквамі, – вот і Атріцатєльноє всплитіє... Але за цим:

«По укрáінскі нє паймут; што ета такоє "спльівання"? Вам шоу ілі шашєчкі; абайдьом закон про мову крівляючісь; ми же всьо такі ВДНХ».

На щастя станція метро "Виставковий Центр", яка чомусь веде на якесь "ВДНХ", є в природній опозиції до цієї обурливої підміни імени столичного об'єкту. Тож геть НК-ВД-НГ!

Декомунізуйте вже один раз декомунізоване, влаштуйте "отрціатєльноє поґруженіє". І вже не дозволяйте "вспльітия", волю вас, благаю.

Автор : Ростислав Мартинюк
Читайте також:
Світ
54 народних обранці планують проголосувати за постанову, присвячену 80-м роковинам масовому виселенню совєтами кримськотатарського народу.
09 жовтня, 12:36
Історія
Що ми сьогодні знаємо про Самуї́ла Ейнгорна, Павлика Морозова та ідеї комсомольців.
21 вересня, 10:05
Світ
На відміну від України та США, якими керують служки сіоністів, у Гельсинкі взялися боротися із впливом чужинців. Переглядається минуле.
09 вересня, 21:45
Полтава
Після повторної окупації України у 1943-1944 роках, совєти відновили терор і репресії. Першими на ешафот відправили бранців в одностроях.
16 січня, 08:20
Історія
Цими днями 32 роки тому припинив своє існування Совєцький Союз. Химерно соціально-політичний проєкт більшовиків зазнав краху.
27.12.2023, 14:27
Політика
Його встановили за особистим наказом Сталіна й вирішили прибрати зі столиці після Революції Гідності.
09.12.2023, 11:25