Недоумкуватість і відданість режиму занапастять російську армію

ВІЙНА
23.10.2023, 19:08
Недоумкуватість і відданість режиму занапастять російську армію
Фото: Останній Бастіон

Росія посилає солдатів і техніку у самогубні «м'ясні штурми» на мінні поля, що під Авдіївкою. Катастрофа невідворотна.

На цьому наполягає журналіст впливового німецького видання Bild Юліан Рьопке. Він проаналізував отримані за минулий тиждень дані з поля бою на північ від Донецька і зробив невтішні висновки.

Перш за все ситуація незадовільна для окупаційно-терористичного контингенту росії, що з 2014 року стабільно утилізує у полях в околицях Авдіївки сотні своїх кріпаків. На відміну від Бахмута, це місто — справжня незламна фортеця.

Ще під час проведення антитерористичної операції українські захисники спорудили потужні оборонні рубежі із пристріляними позиціями, точною артилерією та мінними полями. Саме в Авдіївці пройшов бойове хрещення добровольчий підрозділ «Вовки Да Вінчі».

Проте окупанти ні на мить не припиняють власні спроби оточити та загарбати багатостраждальне місто. На одному з відеороликів із передової видно 4 підбиті російські танки та БТР на українському мінному полі.

Російська військова техніка вариться у власному казані поблизу Авдіївки
Російська військова техніка вариться у власному казані поблизу Авдіївки
Недоумкуватість і відданість режиму занапастять російську армію_3

«Те, що нам вдалося побачити, наводить на суперечливі думки. Росіяни зігнали до Авдіївки сотні одиниць бронетехніки. Ось, один БТР зупиняється перед міною, але інший штовхає його вперед, після чого стається вибух. Усього на відео за хвилину на мінах підриваються щонайменше 10 машин.

На іншому записі ЗСУ підпускають ближче колону російської бронетехніки та розстрілюють її прицільним вогнем. Причина лише в тому, що з Москви надійшов наказ. І він має бути виконаний.

На велику прикрість для російських солдатів, усе це робиться виключно для того, щоби якийсь генерал чи офіцер сказав путіну, що може виконати цей наказ. Їм байдуже, що за один квадратний метр території загинуть 200-300 солдатів», — аналізує ситуацію Юліан Рьопке.

Насамкінець слід згадати, що впродовж 18-20 жовтня на фронті українське вояцтво знищило понад 1300 ворогів. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04
Війна
Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.
11 січня, 07:11