Незаконне утримання проукраїнських громадян окупованої частини Херсонщини

ВІЙНА
20 лютого, 12:27
Окупанти
Окупанти

Ніщо не лякає окупантів так, як патріотизм

На окупованій території Херсонщини росіяни створюють пункти незаконного утримання місцевих жителів, яких підозрюють у співпраці із Силами оборони та які мають проукраїнську позицію.

Незаконне утримання проукраїнських громадян окупованої частини Херсонщини_1

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ станом на 06:00 20 лютого щодо російського вторгнення.

"російські окупанти усіма способами здійснюють тиск на цивільне населення на тимчасово захоплених територіях. У окремих населених пунктах Херсонської області загарбники облаштовують місця в адміністративних будівлях для незаконного утримання громадян України, яких підозрюють у співпраці із Силами оборони та за проукраїнську позицію", - йдеться в повідомленні. 

Читайте також:
Життя
У тимчасово окупованому російськими загарбниками українському Приазов'ї доволі швидко погіршується природно-екологічна ситуація.
15 травня, 18:54
Кримінал
Окупаційно-терористичний контингент РФ учергове довів свою антилюдську сутність і знову у багатостраждальному Маріуполі.
06 травня, 16:58
Війна
На тимчасово окупованому росіянами півострові видано наказ підготувати запаси продовольства і води через контрнаступ Сил оборони України.
05 травня, 18:13
Війна
Російський диктатор Владімір Путін обмежений у виборі варіантів щодо подальшого ведення агресивної війни проти України.
30 квітня, 19:43
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент спромігся просунутися у глиб незламної фортеці Бахмут, але поки не закріпився на позиціях.
03 квітня, 16:30
Війна
Війна в Україні – не лише людська трагедія. Це ще й велика екологічна катастрофа, наслідки від якої десятиліттями руйнуватиме життя.
15 березня, 16:09