Незаконний розпис з образом чекіста Онуфрія виявили у Києво-Печерській Лаврі

МИСТЕЦТВО
29.12.2022, 18:18
Незаконний розпис з образом чекіста Онуфрія виявили у Києво-Печерській Лаврі
Фото: Facebook

Справжній символ господарювання малоросів із самозваної Російської "Православної Церкви" в Україні та наруги над нашою культурою спадщиною.

Відповідний фотодоказ із Печерської лаври оприлюднив пресофіцер у 112 Окремої бригади Територіальної оборони міста Києва Андрій Ковальов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, на одній зі стін Успенського собору намальоване панно, замовником якого виступив відомий чекіст у рясі Павєл (він же митрополит "Паша Мерседес" – прим. ред.).

«Уявіть рівень цинізму: Паша Мерседес замовив намалювати себе, Онуфрія (Березовського) і Володимира (Сабодана) на стіні Успенського собору у Лаврі. Очевидно за державні гроші. А хіба керівництво Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" про це не знали? Це до речі, не єдине зображення Паші Мерседеса в розписах Успенського собору! Ще 10 років тому фотографував стіну, де були зображені – видатні історичні діячі, благодійники Лаври та видатне духовенство і тут серед іншого Паша замовив намалювати себе. Шкода, що не можу знайти це фото зараз.

Виникає ряд логічних питань: 1) Хто з чиновників дозволив ці малюнки на стінах пам'яток ЮНЕСКО? 2) Чи буде цей чиновник покараний? 3) Як, хто і за чиї кошти тепер буде ці малюнки прибирати? А це ж стосується не лише Паші Мерседеса, а й псевдосвятих, типу громадянина Ніколая "Кровавого" Романова-Ґотторпа, якого в секті московського патріархату чомусь називають царьом і імператором Ніколаєм II. Нагадаю, що його не можна вшановувати, як імператора, бо він сам за життя зрікся своєї влади, чим до речі вчинив гріх», – заявив Андрій Ковальов.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру нарешті зареєстрували як монастир у складі канонічної автокефальної Православної Церкви України.

Читайте також:
Війна
Лівобережний терен тимчасово окупованої Херсонської області буде звільнено від загарбників, зараз фронт потребує інформаційної тиші.
вчора, 20:13
Війна
Окупанти повідомляють, що в Джанкої постраждали кілька об’єктів, є пошкодження електромереж і поранений чоловік.
21 березня, 10:10
Опінії
Час навічно зупинився для кремлівського бункерного діда. Саме тому він приїхав попрощатися з тимчасовими територіальними надбаннями РФ.
19 березня, 19:15
Політика
Путінський кухар балансує між судом в Україні, як організатор найманців, і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.
16 березня, 18:27
Опінії
Для подолання хвороби важливим є точний діагноз російському режиму. Слід закріпити термін "рашизм" в інформаційному та у правовому полі.
14 березня, 19:46
Війна
Російський союз бойових мистецтв відправив в Україну загін убивць
07 березня, 17:20