Нідерланди вводять жорстку ізоляцію через нову хвилю Covid-19

СВІТ
19.12.2021, 14:16
Нідерланди вводять жорстку ізоляцію через нову хвилю Covid-19
Фото: BBC

Нідерланди розпочали строгу різдвяну ізоляцію через побоювання щодо штаму Omicron

Непродовольчі магазини, бари, тренажерні зали, перукарні та інші громадські місця закриті щонайменше до 14 січня. Буде дозволено максимально два гості на одну родину — четверо у святкові дні. Прем'єр-міністр Марк Рютте заявив, що ці заходи неминучі.

Країни Європи посилюють обмеження через поширення варіанта, що сильно мутував. Нові правила в Нідерландах – найсуворіші з тих, що були оголошені з приводу Omicron на сьогоднішній день.

Є жорсткі обмеження кількості людей, які можуть зустрітися. У будинках можуть знаходитися не більше двох гостей віком від 13 років. У період з 24 по 26 грудня, а також напередодні Нового року та на Новий рік це число збільшиться до чотирьох осіб.

Заборонено усі заходи, окрім поховань, щотижневих продуктових ринків та професійних спортивних матчів без глядачів. Ресторани можуть продовжувати продавати їжу на винос, а невеликі магазини можуть пропонувати послуги «натисни та забери».

Тим часом усі школи наразі закриті як мінімум до 9 січня. Раніше в суботу люди кинулися робити різдвяні покупки на тлі повідомлень про те, що незабаром буде введено нові заходи.

Нідерландський національний інститут охорони здоров'я повідомив про більш ніж 2,9 млн. випадків коронавірусу з початку пандемії та понад 20000 смертей. На варіант Omicron, як і раніше, припадає менша частина випадків коронавірусу в Нідерландах, але він швидко поширюється.

Офіційні особи прогнозують, що на Новий рік він стане домінуючим варіантом. Вони вказують, що нові заходи «виграють час», дозволять більшій кількості людей отримати ревакцинацію, а системі охорони здоров'я – підготуватися до можливого зростання інфекцій.

Читайте також:
Полтава
Наперекір високому рівню антикоронавірусної вакцинації населення ризик погіршення епідеміологічної ситуації залишається.
19 лютого, 08:01
Світ
Провідний вірусолог із берлінської клініки "Charité" Кристіан Дростен спрогнозував повернення німців до допандемічного життя.
17 січня, 10:58
Політика
Реальна загроза для українців чи страшилка антивакцинаторів?
15.12.2021, 17:47
Світ
Нові карантинні обмеження від влади, котрі руйнують бізнес.
08.12.2021, 12:52
Світ
Висловлювання «гроші не пахнуть», скоріш за все, справедливе навіть для керівництва Facebook
03.12.2021, 15:38
Життя
Примус завдає величезної шкоди культурі вакцинації.
17.11.2021, 18:46