Німці за скасування антиросійських санкцій, — дослідження

СВІТ
22.08.2019, 06:18
Німці за скасування антиросійських санкцій, — дослідження

На замовлення аґенції "DPA" соціологи провели опитування серед громадян Німецької Федеративної Республіки з приводу збереження/скасування антиросійських санкцій. Результати виявилися цілком прогнозованими.

Повідомляється, що переважна більшість анкетованих німців (53%) була б задоволена негайним або поступовим скасуванням антиросійських санкцій, за збереження виступає лише 23%. Ще 24% опитаних громадян ФРН байдужі до питання санкцій і російської тематики в цілому.

Найбільшої підтримки пропозиція згортання антиросійських санкцій — на Сході Німеччині, територія якої до 1990 р. входила до комуністичної Німецької Демократичної Республіки. Саме тут в останні роки також спостерігається збільшення концентрації радикальних організацій (як лівих, так і правих), котрих пов'язують із фінансуванням з боку Кремля.

Читайте також:
Світ
Поліція Німеччини розшукує неідентифікований об’єкт, з яким український вантажний літак зіткнувся поблизу аеропорту Лейпцига.
20:47
Світ
У Німеччині взяли під варту 33-річного українця, якого підозрюють у збиранні інформації про оборонне підприємство та підготовці до диверсій.
20:41
Світ
Прокуратура Польщі закрила 10-річну справу про так звану дипломатичну зраду з боку польської влади після Смоленської авіакатастрофи.
07:04
Світ
Чоловік втрапив у бійку з іншим відпочивальником та погрожував розправою з ножем.
вчора, 15:27
Світ
Тривала аномальна спека та спричинена нею посуха на значній частині Європи призвели до серйозного обміління Дунаю.
вчора, 09:37