Німецька поліція затримала терористів, як видавали себе за «українських біженців»

КРИМІНАЛ
08 липня, 16:42
Німецька поліція затримала терористів, як видавали себе за «українських біженців»
Фото: Bild

Кремль не припиняє розхитувати зсередини Старий світ, зокрема руками своїх "сплячих агентів" із постсовєцьких країн-сателітів.

Такі відомості із західнонімецького міста Карлсруе оприлюднило регіональне видання "Die Ruhr Nachrichten", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, федеральна поліція зуміла розкрити терористично-шпигунську мережу, котра місяцями діяла під виглядом прохачів притулку і біженців з України.

До протизаконного угруповання входять п'ятеро громадян Таджикистану, і по одному – із Туркменістану та Кирґизстану, куратором яких є уродженець РФ, давно осілий у ФРН.

«За підсумками антитерористичного рейду затримано чоловіків азійської зовнішності віком від 20 до 46 років. Їх підозрюють у плануванні низки терактів на Заході Німеччини з використанням автоматів. Наразі затримані перебувають у в'язниці міста Карлсруе, де невдовзі постануть перед судом. Чоловіки в'їхали до Німеччини у березні-червні 2022 року під виглядом українських біженців», – повідомили у пресслужбі місцевої поліції.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, як на тижні невідомі зловмисники спалили автівку проукраїнських волонтерів у Берліні.

Читайте також:
Кримінал
Одну з учасниць агентурної мережі головного управління генштабу збройних сил росії відправлено до суду. Їй загрожує довічне ув'язнення.
28 листопада, 11:33
Світ
Антитерористична поліція заарештувала п’ятьох болгар у лютому 2023 року.
11 листопада, 14:22
Війна
Життя на росії розчарувало московитських «розвідників».
06 листопада, 12:23
Світ
Керівник представництва рф при ЄС Кирило Логвінов, очевидно, є російським шпигуном, що працює під дипломатичним прикриттям.
24 жовтня, 13:41
Світ
У Швейцарії діє п’ята частина всіх російських шпигунів у Європі.
09 жовтня, 08:41
Світ
Справа агента Лінке підмочила репутацію розвідки ФРН.
22 вересня, 12:28