Nord Stream 2 програла в суді ФРН

СВІТ
25.08.2021, 15:15
Nord Stream 2 програла в суді ФРН

Але проблема полягає в тому, що це рішення ніяк не вплине на будівництво і введення трубопроводу в експлуатацію.

За повідомленням Bloomberg, Nord Stream 2 програла в суді ФРН справу про звільнення «Північного потоку - 2» від вимог газової директиви ЄС, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Вищий регіональний суд Дюссельдорфа відхилив клопотання «Газпрому» про скасування рішення Німецького мережевого агентства про введення заходів ЄС.

Зокрема, мова йде про норми, які передбачають поділ діяльності з видобутку і транспортування газу.

Згідно з документом, видобувна компанія не може одночасно володіти трубопроводом, по якому доставляється її газ.

Nord Stream 2 AG прийняла до відома рішення суду ФРН та оцінить його, заявили в компанії.

Програш в суді не вплине на будівництво трубопроводу, якщо «ПП2» не відповідатиме правилам ЄС, то буде оштрафований після початку подачі газу.

Читайте також:
Світ
Російська агресія проти України триває 8 років і до тепер Європа здебільшого помилково спостерігала за конфліктом опосередковано і буденно.
20:44
Світ
Цьогорічний саміт Північноатлантичного альянсу у Мадриді продемонструє готовність країн-учасниць відповідати на нові загрози й виклики.
28 червня, 22:07
Опінії
Ворога потрібно рішуче поборювати, а не вибудовувати з ним компроміси
24 червня, 15:17
Війна
Суд відмовив в арешті активів групи VS Energy, пов'язаної із заступником голови Держдуми РФ Олександром Бабаковим та його партнерами
24 червня, 14:55
Кримінал
Відомого у країнах Балтії публіциста і проросійського політичного діяча Владіміра Ліндермана затримали у власній оселі на околиці Риґи.
23 червня, 18:09
Світ
Агресивні дії кремлівського бункерного щура в Україні спонукали європейських політиків відновити дебати щодо власної "ядерної парасольки".
22 червня, 17:09