Німеччина заблокувала будівництво російського Nord Stream-2

СВІТ
05 травня, 10:30
Німеччина заблокувала будівництво російського Nord Stream-2

Німецькі екологи заблокували будівництво "Північного потоку-2"

Німецька екологічна організація Союз захисту природи (NABU) подала позов до адміністративного суду Гамбурга проти будівництва газопроводу «Північний потік-2».

«NABU подала позов проти виданого Федеральним відомством з питань судноплавства і гідрографії дозволу будівництва газопроводу. Позов стосується поки ще не завершеної ділянки трубопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини», – йдеться в повідомленні Союзу захисту природи.

Це дозволило заблокувати всі будівельні роботи на ділянці у виняткової економічної зони Німеччини.

Раніше німецькі природоохоронні організації вже оскаржили в суді рішення Федерального відомства по гідрографії і судноплавству відновити будівництво газопроводу «Північний потік-2» в німецьких територіальних водах, але регулятор відхилив їх протест проти укладання 16,5 км труб «Північного потоку-2».

Читайте також:
"Найвеличніший лідер" із Кривого Рогу вирішив повторити долю попередника свого попередника, зіпсувавши міжнародну репутацію України.
10 червня, 12:53
Просто вони обоє тією чи іншою мірою опинилися десь не зовсім з тими людьми, котрі давно мають власний конфлікт інтересів.
03 червня, 09:37
Дно Балтійського моря може містити місця захоронення ядерних відходів, що були створені  російськими військовими на початку 1990-х.
29.12.2019, 08:17
У неділю, 13 червня, на території Фінляндської республіки відбулися чергові вибори депутатів орґанів місцевого самоврядування.
11:34
Американсько-турецькі відносини мають цілий список проблемних точок, одним із яких є так зване "курдське питання".
08:12
Ніяка громадянська війна не спалахне у найближчі роки на території Франції, бо її громадяни — самозакохані особи, звиклі до комфорту.
07:01