Нотатки фронтової флористики

ВІЙНА
21 травня, 22:13
Нотатки фронтової флористики

Війна змінила нас і наш погляд на навколишню дійсність. Час і простір зменшилися до шанця у роз'ятреному вирвами степу Луганщини.

З реактивацією бойових дій будильник у телефоні та ліхтарик на лобі стали предметами першої необхідності. При цьому їм все ще передувала зброя і їжа у шкалі пріоритетів.

Коли прокинешся, не наважишся почистити зуби не зазирнувши у Telegram, аби дізнатися свіжу статистику збитих ракет супостата. А що у Маріуполі, все без змін?

Місто Марії з обернутими всередину очима. З ознаками життя, яке зашилося у катакомбах, коли на поверхні тріумфує некроз...

Також ми стали обізнаними у флористиці, а найменування різновидів квітів набули для нас особливого значення. Почувши назву квітки "Гіацинт" кожному захочеться пригнутися, а ще краще залягти на землю.

По війні, даруючи дівчині "Піон" нам видаватиметься, ніби він пахне порохами з відстріляної гільзи. І шелест вітру поміж "Акацій" нам притягне у вуха далеке відлуння цокання металевої гусені.

А решта подібних "Тюльпанів" і "Гвоздик" нехай лишаються для нас барвистим оранжерейним образом із колекцій ботанічного саду. І нехай буяють суцвіття та несеться в артеріях травня зелена стихія життя.

Потік великої радості існування, який раз і назавжди буде очищений від трупних мух "русского" мороку.
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Світ
Atmaca здатна вражати цілі на відстані понад 200 км.
03 липня, 14:42
Війна
Саме за допомогою американських РСЗВ українські військові знищують командні пункти ворога
02 липня, 15:35
Війна
Встановити панування у повітрі окупанти не можуть
27 червня, 13:55
Війна
Оголосити про рішення мають цього тижня
27 червня, 10:35
Війна
З окупованої ресурсною федерацією території Республіки Білорусь почали масово вивозити снаряди, порох та інші вибухові матеріали до Москви.
24 червня, 21:45