Нові подробиці ліквідації Іллі Киви

ПОЛІТИКА
09.12.2023, 13:10
Нові подробиці ліквідації Іллі Киви

Співмешканкою ліквідованого зрадника Киви виявилася колишня коханка Віталія Захарченка Тетяна Поп.

Свого часу вона примудрилася розбити сім'ю ексміністра внутрішніх справ часів Януковича Віталія Захарченка. Через Тетяну він навіть розлучився зі своєю дружиною чотири роки тому. Але Тетяна вчинок не оцінила, оскільки переключилася на багатшого кандидата Сергія Курченка.

На росії Тетяна Поп намагалася затягнути в «любовні тенета» Олександра Януковича (сина президента-втікача Віктора Януковича) та інших втікачів.

З Іллею Кивою у Тетяни  був бурхливий роман ще тоді, коли Кива був радником міністра Авакова.

Коли Кива втік до Москви, то відновив тісне спілкування з Тетяною. При цьому відносини ретельно приховували. Річ у тому, що Тетяна Поп також відновила роман із Захарченком. У Захарченка «грошовий мішок» у багато разів більше, ніж у Киви і Поп його втратити не хотіла.

До того ж Захарченко є одним з основних спонсорів найближчої подруги Тетяни Поп — пропагандистки Діани Панченко. Поп зараз виступає своєрідним продюсером проєкту «Панченко».

Кива, до речі, теж став одним із спонсорів Діани Панченко.
Проєкт зрештою вельми не дешевий. Джерела зазначають, що щомісяця як державні спонсори, так і приватні виділяють на проєкт «Діана Панченко» 100 тис. дол.

Також Тетяна познайомила Діану з її новим залицяльником Олегом Солодуховим, колишнім учасником українського шоу «Холостяк», який свого часу одружився зі співачкою Яною Соломко. Наразі Олег розлучився з Яною і проживає спільно з Діаною.

Нові подробиці ліквідації Іллі Киви_1

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Бізнес-імперія політиків-українофобів квітне по обидва боки фронту. Подружжя Герег не ховається, що збагачується на смертях українців.
28 січня, 15:38
Війна
Вони підтримували захоплення частини України та глорифікували «вагнерівців»
18 січня, 10:27
Кримінал
За вказівкою спецслужб московії чоловік підготував понад 60 замовних публікацій для російських інтернет-видань.
05 січня, 15:00
Кримінал
Він пропонував приєднати східні регіони України до Ростовської області московії.
03 січня, 10:19
Позиція
У минулому році Андрій Замахін заробив у «Полтавській політехніці» 567 тисяч ₴. Чому поплічник зрадників киви і чередніченка досі на волі?
26.12.2023, 11:35
Кримінал
Вона приховала нерухомість на Київщині та на росії
21.12.2023, 12:43