Новий наступ на Бахмут може бути кульмінаційним

ВІЙНА
26.01.2023, 10:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Окупанти планують розосередити українські сили та створити умови для початку рішучої наступальної операції

російські загарбники готують наступальну операцію взяття Бахмута, яка може бути кульмінаційною. Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на аналітиків ISW.

Новий наступ на Бахмут може бути кульмінаційним_1

«Після взяття росіянами Соледара в середині січня атаки на Бахмут і прилеглі населені пункти, мабуть, припинилися, що дозволяє припустити, що російська наступальна операція взяття Бахмута може бути кульмінаційною», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що росіяни здійснюють обмежені бойові атаки на більшій частині лінії фронту в Україні, щоб розосередити українські сили та створити умови для початку рішучої наступальної операції в Луганській області. На думку аналітиків, такі обмежені атаки, зокрема, продовжуються, оскільки темпи російських операцій навколо Бахмута, які очолює група «Вагнера», схоже, знижуються. 

Протягом останніх кількох днів окупанти відновили наступальні дії, а саме обмежені наземні удари, на двох основних ділянках фронту – у центральній частині Запорізької області на лінії Кам’янське – Малі Щербаки – Мала Токмачка та в районі Вугледара на заході Донецької області. Ці атаки здійснюють невеликі десантні групи чисельністю від 10 до 15 осіб, вони мають на меті розосередити українську оборону.

До слова, російські загарбники посилюють тиск на Бахмутському та Вугледарському напрямках, тривають важкі бої. Ворог кидає в бій значну кількість особового складу, озброєння та військової техніки, намагаючись прорвати оборону українських військ.

Читайте також:
Війна
Боротьба української протиповітряної/протиракетної оборони за контроль над небом показує ризики для єврейської держави. Агресор випробовує.
вчора, 19:57
Політика
Мало іноземців знають росію так добре, як досвідчений український розвідник Олександр Литвиненко. Замолоду він навчався у Москві.
вчора, 13:34
Політика
У позаамериканському інформаційному просторі панує шкідлива думка, мовляв, Конґрес хоче припинити підтримку України. Але правда складніша.
16 квітня, 07:01
Політика
Експерт попередив про незворотний процес в Україні
15 квітня, 10:27
Війна
Окупанти можуть спробувати штурмувати Харків
13 квітня, 18:39
Війна
Проблема нового російського наступу на Харків у відсутності у Кремля півмільйона штиків. «Гарматне м'ясо» звісно є, бракує зброї та техніки.
11 квітня, 08:20