Новітні Герої Полтавщини не вмирають, вони йдуть у вирій

ПОЛТАВА
02.09.2021, 12:38
Новітні Герої Полтавщини не вмирають, вони йдуть у вирій
Фото: Google

Полеглому на війні з росіянами десантнику Віктору Городніченку присвоять звання "Почесний громадянин міста Миргород".

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сайті орґану місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

25-річний боєць Збройних Сил України після виснажливих операцій помер у шпиталі внаслідок кульового поранення, отриманого цьогоріч навесні під час бойових дій у Донецькій області.

Читайте також:

«Клопотання про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Миргород" (посмертно) Віктору Городніченку надійшло від Відокремленого підрозділу громадської організації "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій" у Миргороді. З метою відзначення жителів нашої громади, які проявили мужність, героїзм, незламність духу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, віддали життя за Україну Положенням про почесні відзнаки Миргородської міської ради та її виконавчого комітету Положенням передбачено присвоєння такого звання», – прокоментували ситуацію у пресслужбі орґану місцевого самоврядування.

Зауважимо, що Віктор Городніченко народився у Покровській Багачці, мешкав у селищі Ромодан, у 2014 році закінчив Кременчуцький військовий ліцей; у воїна, похованого з усіма почестями на Алеї Героїв у Миргороді, залишилися мама, дружина і маленька донька.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", бійцю Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" посмертно надано звання Героя України.

Читайте також:
Як "діди-визволителі" воювали на Рівненщині... у 1946 році
10 січня, 17:05
Традиція шанування лідерів української нації, від яких стає неприємно нашим сусідам і чужинцям, — це одна з основ нашої незалежності.
05 січня, 08:42
У Новомосковську відкрили пам’ятник полеглим героям АТО/ООС
24.12.2021, 19:55
Пам'ять великого сина чеченського народу і першого президента Республіки Ічкерія увічнили у турецькому Кьорфезі.
24.12.2021, 08:42
Чинний Гадяцький міський голова Володимир Нестеренко свідомо саботує проведення декомунізації, бо сповідує антиукраїнські цінності.
22.12.2021, 11:46
Влада Гадяча саботує виконання чинного законодавства України про декомунізацію і засудження тоталітарних режимів.
21.12.2021, 14:26