Україну віддали на заклання політичним гієнам

ПОЛІТИКА
04.12.2021, 15:48
Україну віддали на заклання політичним гієнам
Фото: Facebook

"Міцні господарники", всюдисущі знавці розв'язання нагальних державних проблем та "експерти від влади" знову торгують лицем на ТБ.

Вони з екранів розповідають, як найкраще й у найкоротші терміни реформувати Україну, от тільки для цього треба знову допустити їх до влади.

Хто всі ці особи, від яких так і тхне відвертим популізмом? – Прагматичну відповідь дав полтавський адвокат Ігор Шеховцов на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, медіа з подачі олігархів свідомо розкручують учорашніх чинуш і забутих політиканів, аби посіяти розбрат всередині українського суспільства.

«Сьогодні наші екрани заполонили відео з експерсонами... Вони знову з нами, ці дбайливці та головні "вирішувачі" проблем у житті держави й, природно, у нашому житті. Важливі, сяючі, з поблажливою усмішкою на блискучих фізіономіях, що стоять поруч із представниками зоряно-смугастої країни, обіцяючи їм повернення на керівні посади, по-рабському зазирають у вічі й облизують мокрі від слини губи. А я чомусь згадав про гієн...

Дивлячися на цю тварину, здається, що природа втілила у ній все найгидкіше, ганебне і жалюгідне, що тільки можна відшукати в живій істоті. Покрите жорсткою коричневою шерстю тіло завжди напружене, адже гієна будь-якої миті готова кинутися в бійку. Вищир тупоносої пики нагадує знущальну усмішку, а її гарчання, напрочуд схоже на істеричний регіт збожеволілої людини, налякало не одного відважного мандрівника! Через те, що задні лапи коротші за передні, здається, що звір завжди підлесно присідає. І не дарма, бо всі звички гієн просякнуті боягузтвом», – стверджує Ігор Шеховцов.

За його словами, у сучасному українському політикумі повно подібних до гієн істот, які пересуваються дрібними перебіжками – від одного пана-олігарха до іншого, – з низько опущеною головою і підібраним хвостом, наближаючися до жертви, на яку нападають тишком-нишком попередньо улестивши її.

«І знаєте, що у цьому найголовніше, а отже і найхимерніше? Ось ці гієни ніколи не залишають свою жертву, поки не розтерзають її остаточно», – підсумував Ігор Шеховцов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "ЄС" і "зелені" спільно проголосували за законодавче визнання підпорядкування окупованих районів Кремлю та за статус "російського язика".

Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Світ
Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".
16 лютого, 08:37
Опінії
Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.
15 лютого, 11:04
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Економіка
Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.
04 лютого, 12:59