Нульова толерантність до корупції – рукотворний міф «Слуг народу»

ПОЛІТИКА
22 вересня, 07:59
Нульова толерантність до корупції – рукотворний міф «Слуг народу»

Володимир Зеленський і команда його підприємливих ділків збагачуються, тоді як більшість українців зводить кінці з кінцями.

Таку думку в інтерв'ю вітчизняному виданню "День" висловив ексміністр фінансів і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Уманський.

За словами колишнього урядовця, навіть після оприлюднення у ЗМІ схеми розкрадання коштів на програмі "Велике будівництво", не відбулось жодних кадрових рішень і жодної реакції влади.

«Ні на Банковій, ні на Грушевського нічого не змінюється, там мертва стабільність. Упродовж цих 2,5 роки "слуги народу" підтримують міф нульової толерантності до корупції. І це у той час, як в нас голова "Автодору" цілім міністром став! Тобто, відбувається з точністю до навпаки. Якщо у системі відбувається корупція, а президент не в долі, і не в темі, то він не президент і не перший серед рівних!», – зазначив Ігор Уманський.

Ексміністр фінансів додає, на сьогодні 60% українців перебувають за межею бідності – і це ніщо інше як результат ганебної економічної політики некомпетентного вітчизняного уряду.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Зе-влада заметушилася і руками Дениса Шмигаля вирішила за старою доброю традицією стати на граблі, розпродавши невідомо яким грошовитим мішкам рештки державного майна України.

вибір редакції
Читайте також:
Очільниця генеральної прокуратури вчергове оголосила про похід проти корупційної гідри, що роз'їдає українське суспільство.
29 листопада, 14:21
Офіс Зеленського завдяки досвіду "95 Кварталу" навчений вміло створювати ілюзію "змін", але "слуги народу" загралися у політику.
22 листопада, 10:37
Авжеж, значною мірою.
22 листопада, 09:18
Поки у зоні бойових дій на Сході України від ворожих обстрілів гинуть наші захисники, "президент Голобородько"... сушить кофту!
08 листопада, 11:45
Про офшорний скандал знають близько 60% українців
20 жовтня, 13:25
У Зе-команди як завжди слова розходяться з діями й це не дивно, адже популісти керовані олігархами не планують реформувати Україну.
04 жовтня, 11:37