Нульова толерантність до корупції – рукотворний міф «Слуг народу»

ПОЛІТИКА
22.09.2021, 07:59
Нульова толерантність до корупції – рукотворний міф «Слуг народу»

Володимир Зеленський і команда його підприємливих ділків збагачуються, тоді як більшість українців зводить кінці з кінцями.

Таку думку в інтерв'ю вітчизняному виданню "День" висловив ексміністр фінансів і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Уманський.

За словами колишнього урядовця, навіть після оприлюднення у ЗМІ схеми розкрадання коштів на програмі "Велике будівництво", не відбулось жодних кадрових рішень і жодної реакції влади.

«Ні на Банковій, ні на Грушевського нічого не змінюється, там мертва стабільність. Упродовж цих 2,5 роки "слуги народу" підтримують міф нульової толерантності до корупції. І це у той час, як в нас голова "Автодору" цілім міністром став! Тобто, відбувається з точністю до навпаки. Якщо у системі відбувається корупція, а президент не в долі, і не в темі, то він не президент і не перший серед рівних!», – зазначив Ігор Уманський.

Ексміністр фінансів додає, на сьогодні 60% українців перебувають за межею бідності – і це ніщо інше як результат ганебної економічної політики некомпетентного вітчизняного уряду.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Зе-влада заметушилася і руками Дениса Шмигаля вирішила за старою доброю традицією стати на граблі, розпродавши невідомо яким грошовитим мішкам рештки державного майна України.

Читайте також:
Економіка
Не отримавши бажаного ефекту від повернення "драконівських" акцизів і мит на імпорт автомобілів, уряд вирішив узятися за весь імпорт.
04 серпня, 19:27
Світ
«Поки що нам надзвичайно щастило. Але удача – це не стратегія»
02 серпня, 14:29
Економіка
До Верховної Ради України внесено законопроєкт №7429 щодо змін до поточного державного бюджету, ініціатори – Кабінет Міністрів.
19 липня, 07:09
Опінії
От бідкаються, що зі знищенням щура війна не закінчиться, бо навколо нього – володіни з патрушевими. А ви знищіть, а потім подивимось.
18 липня, 12:25
Опінії
Представники команди Володимира Зеленського все частіше перевищують повноваження, забуваючи про конституційні права і обов'язки.
11 липня, 19:23
Опінії
Поки українські захисники стримують широкомасштабну російську агресію у тилу розгорнуто передвиборчу кампанію. Поки приховано і недолуго.
09 липня, 09:33