Область з 4 районів — проект нового устрою Полтавщини

ПОЛТАВА
01.08.2019, 09:02
Область з 4 районів — проект нового устрою Полтавщини

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує здійснити укрупнення районів Полтавської області з метою оптимізації управління. Відповідний проєкт чиновники вже обговорили 30 липня у Кременчуці, повідомляє видання "Телеграф".

Зазначається, що замість наявних 25 районів мають бути організовані всього 4 із центрами у Полтаві, Миргороді, Лубнах і Кременчуці. Під час обговорення проєкту чиновники наголосили, що до майбутнього Кременчуцького району увійдуть колишні Козельщинський, Глобинський і Кобеляцький.

Важливим також було питанням щодо необхідності створення якісної дорожньої інфраструктури у контексті об'єднання. Адже відомо, що у більшості районах Полтавщини автошляхи місцевого значення потребують не косметичного, а капітального ремонту.

(Фото: "Полтавщина")

Під час обговорення по укрупненню Кременчуцького району представник Глобинського району виступив категорично проти, посилаючись на думку громади. Зазначмо, що на останній сесії Глобинського районної ради місцеві депутати прийняли звернення до Кабінету міністрів з вимогою не допустити приєднання до Кременчука, що може призвести до соціально-економічних ризиків для громади.

Читайте також:
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
10:38
Як і передбачалося, Зеленський відвідає Нові Санжари.
09:47
Самі умови перебування на карантині Гончарук означив як «задовільні».
06:30
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
вчора, 18:15
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
вчора, 13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
вчора, 13:15