Обстрілами Донецька росіяни відвертають увагу від катастрофи Маріуполя

ВІЙНА
18 червня, 08:09
Росіяни обстріляли Донецьк (17.VI.2022)
Росіяни обстріляли Донецьк (17.VI.2022)
Фото: Telegram

8 років обласний центр Донеччини не знав бомбардувань, допоки 24 лютого російські окупаційно-терористичні сили не вдерлися в Україну.

Нині ж постійні обстріли середмістя і житлових кварталів, здійснювані терористами путінського режиму, мають на меті змістити акценти й видати агресора за жертву.

Таку думку висловив очільник Маріуполя Вадим Бойченко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Telegram-канал органу місцевого самоврядування.

Мер наголошує, артилерійськими ударами по Донецьку ресурсна федерація відвертає увагу від катастрофи інших міст Сходу України: Волновахи, Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Попасної тощо.

«Коли прямо зараз росія обстрілює житлові квартали Донецька, вона прагне задурити голову жителям окупованих районів області. Страхом та пропагандою налаштувати людей проти української армії. Зламати будь-який спротив та задушити партизанський рух. Росія намагається створити інформаційний шум для відволікання від злочинних дій самої російської армії. Для цього окупанти влаштовують прес-тури лояльних іноземних журналістів та видають свої злочини за дії Збройних Сил України», – прокоментував ситуацію Вадим Бойченко. 

Водночас міський голова додав, що для окупантів Донецьк – це таке ж українське місто, як і Маріуполь чи Рубіжне, яке не варто жаліти, навіть, якщо місцеві мешканці лояльні до росії.

«Кремль воліє тільки отримати картинку для ЗМІ. Українська ж артилерія б'є точно і виключно по військовим об'єктам. Російська – винищує цілі міста. Тому в цій війні наш народ воює за своє виживання та базові цінності людяності. Ми не просто так називаємо ворогів орками. Бо вони настільки сп‘яніли від пропаганди, що людське життя втратило для них будь-яку цінність», – підсумував Вадим Бойченко.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що тимчасово окупований Мелітополь став смертельно небезпечним для росіян і місцевих колаборантів.

Знищений вщент росіянами Маріуполь (31.V.2022)
Знищений вщент росіянами Маріуполь (31.V.2022)
Читайте також:
Війна
путін готує ядерний вибух на Запорізькій АЕС
12 серпня, 16:30
Війна
росія роками готувалася до війни з Україною і обходила західні санкції
08 серпня, 15:59
Війна
Акти тероризму росіян на ЗАЕС мають на меті відімкнути її від енергосистеми України
07 серпня, 11:05
Опінії
Війна – одвіку прокляті часи когнітивного дисонансу
06 серпня, 16:35
Війна
Жозеп Боррель закликав надати доступ на ЗАЕС представникам Міжнародного агентства з атомної енергії
06 серпня, 15:38
Війна
Ланцюжок поставок обладнання та запасних частин на АЕС був перерваний
03 серпня, 13:29