Обстрілами Донецька росіяни відвертають увагу від катастрофи Маріуполя

ВІЙНА
18.06.2022, 08:09
Росіяни обстріляли Донецьк (17.VI.2022)
Росіяни обстріляли Донецьк (17.VI.2022)
Фото: Telegram

8 років обласний центр Донеччини не знав бомбардувань, допоки 24 лютого російські окупаційно-терористичні сили не вдерлися в Україну.

Нині ж постійні обстріли середмістя і житлових кварталів, здійснювані терористами путінського режиму, мають на меті змістити акценти й видати агресора за жертву.

Таку думку висловив очільник Маріуполя Вадим Бойченко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Telegram-канал органу місцевого самоврядування.

Мер наголошує, артилерійськими ударами по Донецьку ресурсна федерація відвертає увагу від катастрофи інших міст Сходу України: Волновахи, Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Попасної тощо.

«Коли прямо зараз росія обстрілює житлові квартали Донецька, вона прагне задурити голову жителям окупованих районів області. Страхом та пропагандою налаштувати людей проти української армії. Зламати будь-який спротив та задушити партизанський рух. Росія намагається створити інформаційний шум для відволікання від злочинних дій самої російської армії. Для цього окупанти влаштовують прес-тури лояльних іноземних журналістів та видають свої злочини за дії Збройних Сил України», – прокоментував ситуацію Вадим Бойченко. 

Водночас міський голова додав, що для окупантів Донецьк – це таке ж українське місто, як і Маріуполь чи Рубіжне, яке не варто жаліти, навіть, якщо місцеві мешканці лояльні до росії.

«Кремль воліє тільки отримати картинку для ЗМІ. Українська ж артилерія б'є точно і виключно по військовим об'єктам. Російська – винищує цілі міста. Тому в цій війні наш народ воює за своє виживання та базові цінності людяності. Ми не просто так називаємо ворогів орками. Бо вони настільки сп‘яніли від пропаганди, що людське життя втратило для них будь-яку цінність», – підсумував Вадим Бойченко.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що тимчасово окупований Мелітополь став смертельно небезпечним для росіян і місцевих колаборантів.

Знищений вщент росіянами Маріуполь (31.V.2022)
Знищений вщент росіянами Маріуполь (31.V.2022)
Читайте також:
Політика
Міжнародна федерація боротьби допустила росіян з мітингу «Zа мир без нацизма»
15 вересня, 13:45
Війна
Окупанти обстріляли автомобіль гуманітарної організації Road to Relief, який їхав зі Слов’янська в напрямку Бахмуту
10 вересня, 14:20
Війна
Кількість постраждалих зросла майже до 40 осіб
08 вересня, 11:17
Світ
Прийшов час, щоб Пентагон надав Україні ракети великої дальності ATACMS.
07 вересня, 07:26
Кримінал
Російський терорист із незаконного збройного формування "Русич" уже місяць перебуває у комфортних умовах фінляндської тюрми.
26 серпня, 18:45
Війна
Російський бандитсько-чекістський режим пожирає своїх інфернальних дітей. Ватажки терористів-"вагнерівців" уже на концерті Іосіфа Кобзона.
26 серпня, 18:14