Обсяги контрабанди в Україні збільшилися у рази, — ексміністр Уманський

ПОЛІТИКА
06 жовтня, 12:28
Обсяги контрабанди в Україні збільшилися у рази, — ексміністр Уманський
Фото: Vector News

В Україні зріс рівень контрабанди, а все через те, що у команді Володимира Зеленського всі однім миром мазані.

Таку думку на своїй публічній сторінці у Facebook виклав колишній міністр фінансів України Ігор Уманський.

За його словами, чинна влада імітує справжню боротьбу з контрабандою, використовуючи санкції виключно проти окремих, неугодних їй осіб; напрацьовані ж роками тіньові схеми лишаються незмінними, як і дірявий кордон.

«Прикрити контрабанду у Зеленського вирішили непередбаченими законодавством заходи РНБО. У результаті, влада отримала бравурні заголовки у ЗМІ, але залучений механізм в Україні не працює. Нам залишилося спостерігати за безкарністю ділків, порожнім бюджетом і повними кишенями чиновників. Що варто зробити вже зараз, аби здолати гідру контрабанди? По-перше, модифікувати митне законодавство і рівень митних платежів; по-друге, створити реальні важелі впливу на корумпованих митників, які покриваюсь контрабанду; а по-третє, призначити професійний уряд, який замість балачок і "кришування" схем буде переслідувати інтереси держави», — стверджує Ігор Уманський.

Ексміністр додає, гучні гасла популістів із Зе-команди є всього-на-всього яскравим килимом, під яким нові тимчасові господарі країни перерозподілили потоки вже у свої кишені; проте ця ситуація не триватиме довше за каденцію "президента Голобородька" і його "слуг".

«Так чи інакше, ця влада демонструє повну нездатність вирішити критичні для України проблеми. Отже, місце цим "ефективним менеджерам" на сцені гумористичних шоу (у перервах між допитами в прокуратурі, звичайно). А країні потрібні дійсно професійні управлінці з алергією на корупцію та "схематоз", які з першого ж дня почнуть наводити порядок в країні», — підсумовує Ігор Уманський.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що контррозвідка викрила посадовців МЗС України, які організували канал контрабанди до ЄС.
 

вибір редакції
Читайте також:
Посли країн "Великої сімки" зробили спільну заяву щодо обрання очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
вчора, 12:54
Чергова "зелена" обіцянка для маловірних і задурених олігархічними телеканалами виборців цяцянка.
02 грудня, 09:48
Хай Зеленський розбереться зі своїм Арахамією і не морочить всім голову, і не ставить весь світ у дивне становище.
01 грудня, 17:45
Самодіяльний нарцис у ролі президента воюючої країни
29 листопада, 15:45
Понад 2 місяці у Запоріжжі немає міського голови, а його функції виконує особа з сумнівним послужним списком.
29 листопада, 12:57