Обвинувачений у вбивстві Зелімхана Хангошвілі відмовляється свідчити

СВІТ
19.09.2019, 07:29
Обвинувачений у вбивстві Зелімхана Хангошвілі відмовляється свідчити

Підозрюваний у вбивстві громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі з дня свого затримання не дав жодних свідчень слідчим. 

Про це повідомляє видання «The Guardian».

Зазначається, що виконавець злочину, який використовує російський паспорт на ім'я Вадима Соколова, під час допиту «мовчить і тримається як професійний шпигун-диверсант». У прокуратурі Берліна повідомили, що підозрюваний після затримання зв'язався з посольством Росії, яке надало йому адвоката.

Нагадаємо, що Зелімхан Хангошвілі був убитий 23 серпня поточного року у столиці Німеччини. За звинуваченням в його вбивстві затриманий громадянин Росії, який міг бути пов’язаним із найманцями Приватної військової компанії «Вагнера».

Читайте також:
Світ
Вчені зі Стенфорда випробували препарат на мишах.
23 серпня, 11:37
Світ
Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про загальну мобілізацію у відповідь на загрозу ударів з боку США.
22 серпня, 14:25
Світ
Інструмент, створений переможцем конкурсу, буде безкоштовно доступний вченим у всьому світі.
22 серпня, 13:21
Світ
На конкурс надійшло понад 1700 заявок, з яких обрали двох кандидатів.
22 серпня, 07:35
Світ
Через російські військові погрози в Арктиці Канада змушена поглиблювати співпрацю зі своїми північними союзниками по НАТО.
21 серпня, 09:34
Світ
Reuters підрахував кількість зброї.
20 серпня, 19:21