Очільник ДПСУ проінспектував передові позиції прикордонників на Донбасі

ВІЙНА
02.08.2022, 17:00
Очільник ДПСУ проінспектував передові позиції прикордонників на Донбасі

Підрозділи Луганського і Краматорського прикордонних загонів міцно вгризлися у ґрунт Донеччини, не даючи окупантам просунутися далі.

Відповідний ролик із зони проведення бойових дій на Сході виклали на офіційній Facebook-сторінці Державної прикордонної служби України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Днями ма місці несення служби підлеглих побував керівник відомства генерал-майор Сергій Дейнеко, особисто ознайомившися з облаштуванням і укріпленням позицій.

«У цій війні ми боремося за свою незалежність, за свою територію, за свої родини та майбутнє. Я вдячний кожному прикордоннику за вашу мужність і незламність, вашу любов до Батьківщини, за те, що продовжуєте боронити нашу країну. Ви першими відчуваєте агресію і підступність ворога. Від вас залежить багато, бо ви знаходитеся там, де найгарячіше. Злагодженість дій військовослужбовців ДПСУ з підрозділами ЗСУ, що дозволяє ефективно давати відсіч діям ворога», – підсумував свій візит на фронт генерал-майор Сергій Дейнеко.

Також голова ДПСУ відверто поговорив із підлеглими про поточну ситуацію на передовій лінії, її розвиток, про забезпечення, харчування та умови перебування незламних "зелених беретів".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у британській розвідці переконані: російські окупаційно-терористичні сили видихаються на полі бою в Україні.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04
Війна
Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.
11 січня, 07:11