Очільник ДПСУ проінспектував передові позиції прикордонників на Донбасі

ВІЙНА
02.08.2022, 17:00
Очільник ДПСУ проінспектував передові позиції прикордонників на Донбасі

Підрозділи Луганського і Краматорського прикордонних загонів міцно вгризлися у ґрунт Донеччини, не даючи окупантам просунутися далі.

Відповідний ролик із зони проведення бойових дій на Сході виклали на офіційній Facebook-сторінці Державної прикордонної служби України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Днями ма місці несення служби підлеглих побував керівник відомства генерал-майор Сергій Дейнеко, особисто ознайомившися з облаштуванням і укріпленням позицій.

«У цій війні ми боремося за свою незалежність, за свою територію, за свої родини та майбутнє. Я вдячний кожному прикордоннику за вашу мужність і незламність, вашу любов до Батьківщини, за те, що продовжуєте боронити нашу країну. Ви першими відчуваєте агресію і підступність ворога. Від вас залежить багато, бо ви знаходитеся там, де найгарячіше. Злагодженість дій військовослужбовців ДПСУ з підрозділами ЗСУ, що дозволяє ефективно давати відсіч діям ворога», – підсумував свій візит на фронт генерал-майор Сергій Дейнеко.

Також голова ДПСУ відверто поговорив із підлеглими про поточну ситуацію на передовій лінії, її розвиток, про забезпечення, харчування та умови перебування незламних "зелених беретів".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у британській розвідці переконані: російські окупаційно-терористичні сили видихаються на полі бою в Україні.

Читайте також:
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41