Очільник полтавського ДБР спробував виправдати саботаж розслідування

ПОЛТАВА
17 березня, 13:50

Спершу Володимир Тимошко вдав, що не розуміє, про яку справу йдеться.

У понеділок, 16 березня, директор Територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, Володимир Тимошко зустрівся з Геннадієм Сікаловим.

Нагадаємо, ще 11 березня на прийом до Тимошка прийшли мешканці Полтавщини, незадоволені діяльністю його підлеглих. Але директор теруправління проігнорував зустріч.

Геннадій Сікалов зустрівся з Тимошком, аби нарешті почути його позицію щодо розслідування серії минулорічних нападів. Рік тому проти нього як головного редактора «Останнього Бастіону» було здійснено два напади у формі підпалу майна. До організації цих злочинів можуть бути причетними представники поліції, тож їхнім розслідуванням має займатися ДБР. Проте в ДБР довго взагалі відмовлялися порушувати справу, а потім, після отримання судових ухвал щодо її порушення, фактично саботували розслідування.

Володимир Тимошко висловлював незадоволення присутністю відеокамери, та був змушений змиритися.

На початку розмови директор теруправління ДБР вдав, що взагалі не розуміє, про яку справу йдеться. Проте врешт-решт мусив мовчки визнати, що підконтрольний йому слідчий орган здійснює саботаж розслідування резонансних злочинів.

Читайте також:
Окупації передує деморалізація.
18 січня, 18:00
Такими є річні підсумки моніторингового дослідження Інституту масової інформації «Барометр свободи слова».
16 січня, 17:11
Видання "Страна.ua" оприлюднило дезінформацію про загибель 4 співробітників СБУ на Закарпатті.
24.12.2019, 09:30
Рятувальники Полтавщини щодня гасять десятки пожеж в лісах і на відкритих місцевостях – горить трава, дерева, гинуть тварини.
14:30
Ввечері 28 березня рятувальники помили дезінфекторами вулиці мікрорайону в Кременчуці, де живе хвора на коронавірус 68-річна жінка.
11:45
Сьогодні ізолювали всіх медиків пульмонологічного відділення Кременчука, які контактували з хворою на коронавірус жінкою.
вчора, 17:50