Очільника патрульної поліції Жукова вдарили електрошокером

24.11.2020, 09:38
Очільника патрульної поліції Жукова вдарили електрошокером
Фото: Facebook

Підлеглий Арсена Авакова, який керує Департаментом патрульної поліції, випробував на собі дію електрошокеру "Taser Х2".

Відповідний відеоролик оприлюднили на сторінці відомства у Facebook.

За словами Євгенія Жукова, спецзасіб нещодавно поступив на озброєння вітчизняних правоохоронців.

«Контактна та дистанційна дія — він може бути застосований в різних ситуаціях, в залежності від обстановки та інших аспектів, в тому числі тактичних. Звісно, електрошокер не замінює вогнепальну зброю в випадках з найвищим ризиком небезпеки для життя поліцейського та інших осіб», — заявив поліціянт.

Важливо відзначити, що демонстрація начальником патрульної поліції на собі шокера не довела безпечність даного електроприладу.

Адже випробовувати подібний спецзасіб на здоровій, тим паче підготовленій для цього людині за відсутності проблем серцем немає ніякого сенсу.

Фактично, підлеглі Авакова за бюджетні кошти вкотре показали клоунаду і тупість так званої "реформованої" поліції, яка обіцяє застосовувати електрошокери на громадянах України.

У свою чергу "Останній Бастіон" нагадує читачам, що перевертні у погонах із Кагарлика на Київщині продовжать катувати українців.

Читайте також:
Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.
05 лютого, 12:34
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23 січня, 11:18
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11 січня, 16:25
Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.
30.12.2020, 11:27
Тіло загиблої жінки-таксистки знайшли вчора, 16 грудня.
17.12.2020, 17:02
У когось іще є сумніви у тому, на кого працюють послідовники Рюкзакова?
24.11.2020, 15:33