Підлеглий Арсена Авакова здійснив напад на журналістів

КРИМІНАЛ
11.11.2020, 19:10
Підлеглий Арсена Авакова здійснив напад на журналістів

Начальник Семенівського відділення поліції Микола Голощапов здійснив напад на журналістів.

Підлеглі міністра усіх справ України Арсена Авакова зовсім втратили зв'язок з реальність, та перемістилися в часи правління пізнього Кучми.

Ми неодноразово повідомляли наших читачів, про безчинства співробітників ПП "Національна поліція України". Перевертні в погонах, котрі заполонили ряди підконтрольного Авакову міністерства, продовжують втрачати розум та зв'язок з реальністю. Всім відома аксіома, що безкарність породжує беззаконня, але що ж робити коли закон порушують ті, хто мав його захищати ?

Як повідомляє ТРК "Інформ", 10 листопада 2020 року в селищі Семенівка Полтавської області начальник Семенівського відділення поліції Микола Голощапов напав на головного редактора ТОВ «Телерадіокомпанія-Інформ» Михайла Погрібного, який здійснював репортаж. "Поліцейський" вихопив відеокамеру і намагався її пошкодити, а потім спробував утекти з місця події на службовому автомобілі.

ОБЕРЕЖНО! Кадри містять сцени неадекватної поведінки та можуть шокувати...

Як ми можемо спостерігати на відео, поведінку начальника Семенівський ВП Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області далека від адекватної та не відповідає його статусу, хоча така поведінка, впродовж останніх 6 років, притаманна всім співробітникам ПП "Національна поліція України", котрі відчули себе безсмертними та недоторканими.

Ми всі пам'ятаємо події Врадіївки, Переяслав-хмельницкого, Кагарлика, Княжичів... І у більшості з цих випадків ніхто так і не поніс заслуженого покарання. А міністр усіх справ України Арсен Аваков досі залишається на посаді. І якщо за Врадіївку Арсен Борисович не може відповідати, то всі інші гучні скандали сталися за його керівництва.

Повертаючись до подій на Семенівщині, можемо констатувати, що поведінка начальника Семенівського ВП ілюструє становище поліції в цілому : хамство, зверхність, самовпевненість та відсутність почуття невідворотності покарання породжує перевертнів в погонах, котрі рано чи пізно вийдуть на полювання і будуть вбивати не хутряних звірів (як його колеги з Одещини), а громадян України.

Дії начальника Семенівського ВП Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області мають бути кваліфіковані за статтею 345-1, 347-1 Кримінального кодексу України, а самого "поліцейського" повинні відсторонити від виконання службових обов'язків, а надалі звільнити з ОВС.

Нагадаємо, що Парламентарі 4 листопада підтримали за основу законопроєкт №3633, який посилює відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень щодо журналістів. "За" проголосували 305 нардепів.

Документ пропонує встановити, що умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності карається штрафом від 8 500 до 17 000 гривень або арештом на строк до 6 місяців. Наразі штраф складає до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто лише 850 гривень.

  • За вплив на журналіста або переслідування працівника ЗМІ також каратимуть штрафами від 17 000 до 34 000. Також зловмиснику загрожує до 6 місяців арешту чи до 4 років обмеженням волі.
  • Якщо переслідування чи вплив на журналіста здійснювала службова особа з використанням свого службового становища, то йому загрожує:

-  штраф від 34 000 до 51 000 гривень;

- обмеженням волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" уже 6 років каже, що реформована поліція Авакова стала оплотом злочинного світу.

Читайте також:
Виміри
ГУНП в Полтавській Області та УСБУ в Полтавській області намагаються змусити "Останній Бастіон" замовкнути
04 квітня, 15:07
Війна
Він намагався проникнути на контрольовану Україною територію
16 лютого, 14:51
Світ
Українцям подібний сценарій із вітчизняним "гарантом"-нелохом, якому до вподоби айкоси, може поки тільки снитися.
16 лютого, 12:23
Економіка
Посадові особи, які намагалися здійснити рейдерське захоплення цілої екосистеми у Вінницькому районі, постали перед судом.
14 лютого, 07:48
Опінії
Справа командира загону донецьких терористів Юрія Голубана набула нових обрисів. Такий "герой" уже став не потрібен владі України.
01 лютого, 12:57
Політика
Провадження відкрито за фактом службового підроблення та перевищення службових повноважень
28.12.2021, 20:56