ОДА пообіцяла підтримати гривнею аграріїв Полтавщини

ПОЛТАВА
27.01.2022, 06:59
ОДА пообіцяла підтримати гривнею аграріїв Полтавщини

9,2 мільйона гривень планують спрямувати на поточну Програму розвитку аграрного комплексу Полтавщини.

Таку інформацію виклала пресслужба Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації на публічній сторінці у Facebook.

Зазначається, що багатомільйонні кошти мають виділити безпосередньо на фінансування заходів із підтримки сільських господарств регіону.

Чиновники наголошують, йтиметься про надання конкретним аграріям і фермерам відповідних компенсацій та кредитів.

«Торік на Програму було виділено 7,7 млн грн з обласного бюджету. Аграрії й фермерські господарства Полтавщини скористалися нею, одержавши компенсацію за різними напрямами. Наприклад, висадили 6,5 га нових плодово-ягідних насаджень і встановили систему зрошення. Приростили понад 90 корів і телиць, отримали сертифікати відповідності органічної продукції. Крім того, закупили 9 тракторів, автомобіль для перевезення молока, доїльне обладнання, оснащення для охолодження й визначення показників якості молока, заготівлі й перероблення кормів», – зазначили у пресслужбі профільного департаменту Полтавської ОДА.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поголів'я свиней в Україні зазнало різкого зменшення, у зв'язку з чим м'ясна продукція для споживачів зростатиме у ціні.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.
14 березня, 20:37
Світ
Диктаторський режим комуністів у Пекіні давно перестав приховувати свою участь у воєнній агресії проти України на боці Москви.
10 лютого, 20:14
Полтава
Впродовж січня поточного року полтавські чиновники провели низку аукціонів, найбільше у галузі житлово-комунальних послуг.
06 лютого, 20:34
Економіка
Американський долар і євро, наперекір очікуванням вітчизняних фінансистів, знову почали дорожчати.
21.02.2022, 21:00
Полтава
Цьогоріч бюджет України поповниться не менш як 17,5 мільйонами гривень, стягнутих державними виконавцями з боржників.
12.02.2022, 08:01
Полтава
Автомобілі закупили у ТОВ «Артсіті», яке належить громадянину Росії
04.02.2022, 16:15