Одеський суд відмовився передавати АРМА пентхаус радника міністра оборони рф

ВІЙНА
19 червня, 16:14
Одеський суд відмовився передавати АРМА пентхаус радника міністра оборони рф

Мова йшла про дворівневий пентхаус площею у 1012,6 кв. м, якій дружина посадовця отримала на праві спадщини.

4 червня слідчий суддя Київського районного суду міста Одеси Дмитро Тишко не побачив підстав для передачі в управління АРМА нерухомого майна дружини колишнього заступника міністра оборони рф, чинного радника міністра оборони країни-агресора та чинного члена ради директорів промислової компанії росії АТ «Корпорація «Тактичне ракетне озброєння» Михайла Дмитрієва.

Дмитро Тішко
Дмитро Тішко

Мова йшла про дворівневий пентхаус площею у 1012,6 кв. м, якій дружина посадовця отримала на праві спадщини. Майно придбали у листопаді 2005 року. Але воно потрапило під санкції України.

З метою приховування наявності у власності вказаної квартири Дмитрієв  вчинив заходи щодо оформлення вказаного майна на матір своєї дружини.

Зараз він вживає заходів щодо продажу пентхауса за 1,5 млн доларів. Постановою слідчого від 2 квітня вказана квартира оціночною вартістю у 80,35 млн гривень визнана речовим доказом.

Київський райсуд наклав на майно арешт. Правоохоронці звернулися до суду, щоб той передав майно АРМА.

Суддя Тішко вирішив, що квартира є речовим доказом. Тобто, враховуючий той факт, що накладаючи арешт на вказане майно, слідчим суддею не обмежувалось право власників майна на користування ним, тому передача майна в АРМА з метою подальшого управління ним може призвести до порушення основоположних прав власності передбачених Конституцією та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

У такій ситуації необхідно забезпечити «справедливий баланс» між інтересами суспільства та правами конкретних осіб. Обмеження прав повинно бути обґрунтованим, пропорційним і суспільно необхідним.

За версією судді, слідчий не долучив докази на підтвердження того, що орган досудового розслідування звертався із цим питанням до власника для отримання відповідної згоди на передачу майна в АРМА, та доказів того, що без передачі АРМА таке управління буде неможливим чи іншим чином зашкодить кримінальному провадженню.Слідчим не було надано достатніх та допустимих доказів, щоб обґрунтувати втручання в мирне користування майном.  Тому клопотання не підлягає задоволенню.

Раніше суддя  Дмитро Тішко своїм рішенням відпустив з-під варти особу, яка за даними СБУ, готувала теракт. Пізніше звільнений втік на окуповану територію і брав участь в боях проти ЗСУ.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Мільйонна зарплата та нерухомість у столиці: які статки декларує членкиня ВРП Ольга Попікова
вчора, 16:36
Опінії
На Сумщині судять чоловіка, який виготовив зброю для захисту від окупантів
29 червня, 07:42
Позиція
ВРП перетворилася на інструмент знищення незалежності судової системи.
28 червня, 17:12
Політика
Погляди й оцінки представників адвокатури щодо сучасного стану так званої «судової реформи».
28 червня, 16:21
Політика
Причиною звільнення став незаконно отриманий «подарунок» у вигляді оренди чотирикімнатної квартири у Києві за 1000 гривень на місяць.
17 червня, 16:30
Політика
Ірина Фаріон заявила, що проректор ухвалив рішення про її звільнення без висновків комісії через тиск з боку МОН.
29 травня, 16:34