Одна з громад Полтавщини змогла реалізувати екопрограму

ПОЛТАВА
26 січня, 20:34
Одна з громад Полтавщини змогла реалізувати екопрограму

Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.

Згідно з оприлюдненим звітом керівництва органу місцевого самоврядування, громада здобула перемогу у Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області. У зв'язку з цим у Сергіївці вдалося реалізувати три проєкти.

Як стверджує керівництво сільської ради, було придбано і встановлено сміттєві контейнери для небезпечних відходів, придбано індивідуальні баки для твердопаливних відходів і техніку для боротьби із карантинними рослинами. Окремо проведено до ладу центральний парк Сергіївки.

«Дякуємо Полтавській обласній раді за можливість реалізації громадських ініціатив та жителям громади, хто долучився до голосування. Також на тижні Сергіївка отримала відзнаку Асоціації професіоналів довкілля PAEW за активну участь в екотрансформації та збереженні природних ресурсів, узгодженню діяльності з європейським зеленим курсом», — прокоментували у сільраді.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що ректор «Полтавської політехніки» українофоб Володимир Онищенко перетворює середмістя Полтави на чагарники та наркоманські кубла. Цьому чиновнику до смаку криваві російські гроші та отруєні українські студенти.

Читайте також:
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03
Політика
Поки чиновники з депутатами ділять податки та розкрадають бюджет, пересічні українці діють. Адже патріотизм — це не слова, а справи.
28.09.2023, 20:36
Політика
На превеликий жаль, порятунок потопельника є справою рук власне самого потопельника, бо безвідповідальні держиморди ділять бюджет.
17.09.2023, 18:16